AKCIA ! DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY S OSOBNÝM ODBEROM !

Filtrovať podľa

Currently Shopping by

  1. Značka Mobilu: Odstrániť túto položku HTC

Nákupné voľby

Značka Mobilu

Obaly, puzdra a kryty na mobil HTC

Vyberte si z veľkého množstva obalov, krytov a puzdier na mobilné telefóny. V ponuke máme aj širokú paletu farieb a tvarov. Nezabudli sme ani na prémiové značky ako Guess a Karl Lagerfeld, ktoré potešia nejednu ženu. Najväčší výber krytov a puzdier majú obľúbené značky ako Samsung, Apple iPhone a Xiaomi, ale nezabúdame ani na ostatné. Jednoducho si stačí vo filtry vybrať model telefónu, ktorý hľadáte.
Nie všetky mobily majú svoje vlastné púzdra, ktoré presne sedia na daný model a preto máme v ponuke aj univerzálne obaly.
Ku každému krytu odporúčame dokúpiť aj ochranné sklo, ktoré zníži šancu na poškodenie dispeja smartfónu.

Vyber si svoj mobil
  • 

    Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

    Kryty a obaly na HTC mobily

     

    HTC mobilné telefóny sa na slovenskom trhu predávajú už niekoľko rokov. Táto taiwanská značka je dostupná u všetkých predajcov. Mobily, ktoré ponúka vynikajú svojou RAM pamäťou a možnosťou natáčania Full HD videí. Telefón značky HTC je jednoduchý na ovládanie, kompaktný a pevný. Pevnosťou je u mnohých modeloch podporená hliníkovou konštrukciou, ktorá je častokrát veľmi náchylná na škrabance. Ak si chcete zachovať váš HTC mobil v bezpečí, tak určite siahnite po ochrannom obale. Kryt na HTC zabezpečí telo mobilu pred vonkajšími vplyvmi, akými je napríklad: prah, ostré kľúče, kamienky a iné nástrahy bežného života. V ponuke nájdete aj štýlové silikónové a knižkové puzdrá.