Obaly, puzdra a kryty na mobil LG

Vyberte si z veľkého množstva obalov, krytov a puzdier na mobilné telefóny. V ponuke máme aj širokú paletu farieb a tvarov. Nezabudli sme ani na prémiové značky ako Guess a Karl Lagerfeld, ktoré potešia nejednu ženu. Najväčší výber krytov a puzdier majú obľúbené značky ako Samsung, Apple iPhone a Xiaomi, ale nezabúdame ani na ostatné. Jednoducho si stačí vo filtry vybrať model telefónu, ktorý hľadáte.
Nie všetky mobily majú svoje vlastné púzdra, ktoré presne sedia na daný model a preto máme v ponuke aj univerzálne obaly.
Ku každému krytu odporúčame dokúpiť aj ochranné sklo, ktoré zníži šancu na poškodenie dispeja smartfónu.

Vyber si svoj mobil
 • 

  34 položiek

  34 položiek

  Kryt na LG

   

  Predaj mobilov značky LG bol veľmi turbulentný. V jednom období táto značka prekvitala a v inom upadala. Vývojári v tejto spoločnosti prekonali to najťažšie obdobie a priniesli na trh mobily veľmi slušnej kvality a hlavne za veľmi výhodné ceny. Medzi najväčšie prednosti tejto značky určite patrí spoľahlivosť a štýl. Skúste tento štýl podporiť aj bezpečným používaním Vášho smartfónu. Kryt na LG nielen podporí štýl, ale zabezpečí telefón pred následkami pádu. Odreté rohy telefónu, škrabance na zadnej strane budú minulosťou, ak siahnete po ochrannom obale alebo puzdre na LG telefón.

  Zavoláme ti naspäť

  Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
  zavoláme ti späť.

  0901 90 10 10

  Po-Pia: 8:00 - 16:00,
  pre volanie kliknite na ikonu.