AKCIA ! DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY S OSOBNÝM ODBEROM !

Filtrovať podľa

Currently Shopping by

  1. Značka Mobilu: Odstrániť túto položku Microsoft

Nákupné voľby

Značka Mobilu

Obaly, puzdra a kryty na mobil Microsoft

Vyberte si z veľkého množstva obalov, krytov a puzdier na mobilné telefóny. V ponuke máme aj širokú paletu farieb a tvarov. Nezabudli sme ani na prémiové značky ako Guess a Karl Lagerfeld, ktoré potešia nejednu ženu. Najväčší výber krytov a puzdier majú obľúbené značky ako Samsung, Apple iPhone a Xiaomi, ale nezabúdame ani na ostatné. Jednoducho si stačí vo filtry vybrať model telefónu, ktorý hľadáte.
Nie všetky mobily majú svoje vlastné púzdra, ktoré presne sedia na daný model a preto máme v ponuke aj univerzálne obaly.
Ku každému krytu odporúčame dokúpiť aj ochranné sklo, ktoré zníži šancu na poškodenie dispeja smartfónu.

Vyber si svoj mobil
  • 

    Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

    Kryt na Microsoft Lumia telefón

     

    Technologická vychytávka Microsoft Lumia sa radí medzi najprepracovanejšie a najmä kvôli Microsoftu, ktorý vždy prináša nové vychytávky. Mobily tejto značky predstavujú malé “počítače” kvôli ich operačnému systému. Ich výhodou je možnosť pripojenia a zdieľania dát medzi počítačom a smartfónom. Zapnutý displej pôsobí ako obrazovka počítača a to najmä kvôli Windows dlaždiciam. Narozdiel od počítača je Microsoft Lumia o mnoho viac zraniteľnejšia a preto je potrebné ju chrániť vhodným krytom a ochranným obalom. Kryt na Microsoft Lumia sa predáva vo viacerých prevedeniach, motívoch a materiálovom spracovaní. Je iba na Vás čo si vyberiete.