Xiaomi Mi Body Composition Scale 15828

Osobné váhy Xiaomi Mi Body Composition Scale biele

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110216014

Značka: XIAOMI


Dostupnosť: Nie je na sklade


26,90 € bez DPH 32,28 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Xiaomi inteligentné osobné váhy majú minimalistický dizajn a oblé rohy pre vyššiu bezpečnosť. Skrytý displej sa zobrazí až pri vážení. Spárovateľné prostredníctvom bluetooth s aplikáciou Mi Fit.

Váhy vám zmerajú a ukážu 10 údajov, ktoré Vás ohodnotia a odporučia ako sa môžete zlepšiť. 

Okrem telesnej hmotnosti poskytuje Mi Body Composition Scale presnú štatistiku zloženia tela, ktorá vám dáva realistický obraz o vašom zdraví a kondícii.

Pochopte svoje telo lepšie pomocou Mi Body composition Scale, ktorá vytvára presné štatistiky prostredníctvom série komplexných algoritmov a pokročilých analýz bioelektrickej impedancie (BIA). Teraz prijímajte opatrenia založené na údajoch, ktoré spĺňajú vaše zdravotné ciele.

Funkcie :

váha, bazálny metabolizmus, BMI, percento telesného tuku, kostná hmota, svalová hmota, viscerálny tuk, podiel vody v tele, typ postavy, telesné skóre

 • Materiál: ABS plast
 • Veľkosť: 300 × 300 × 20 mm
 • Hmotnosť: 1,6 kg
 • Rozsah váženia: 5 kg - 150 kg
 • Min. neistota merania: ± 50 g
 • Napájanie: 4 batérie AAA
 • Bezdrôtové pripojenie: Bluetooth 4.0
 • Kompatibilita: Android 4.4 alebo iOS 8.0 a novší

Čítať viac

Detaily

Aplikácia Mi Fit
Všetky vaše zdravotné údaje na jednom mieste
Ak chcete získať realistický obraz o zdraví a kondícii, Mi Body Composition Scale synchronizuje vaše dáta do aplikácie Mi Fit, aby ste videli všetky svoje údaje v jednom ľahko čitateľnom grafe - čo uľahčuje sledovanie vášho pokroku a kontrolu nad vašimi aktivítami.

Profily pre celú rodinu
Automaticky identifikuje každého člena rodiny a môže uložiť až 16 používateľských profilov. Aj vďaka technológiám Bluetooth 4.0 s nízkou spotrebou energie bude váha fungovať až 8 mesiacov pomocou iba 4 štandardných batérií AAA.

Osobný plánovač, ktorý sleduje váš pokrok
Aplikácia Mi Fit uchováva stopu o rôznych charakteristikách vášho zloženia tela, ako je telesná hmotnosť, percento tuku, percentuálny podiel vody v tele a viac, ktoré vám poskytnú kompletný tréningový program.

Elegantný dizajn s dôrazom na bezpečnosť
Navrhnuté s elegantným tvrdým sklom s vysokou priepustnosťou svetla pre hlavný panel. Aby sa zabránilo skĺznutiu a pádu, leštené sklo má protišmykovú povrchovú úpravu, aby sa zabezpečila pevná priľnavosť, a to aj pre mokré nohy. Jeho rafinovaná textúra a lesklý povrch je dokonalým doplnkom každého domu.

Rozjasňuje sa sám
Krásne skryté z pohľadu, kým sa na ňu nepostavíte po dobu troch sekúnd, elegantný displej prináša jasné údaje pomocou svetiel LED.
Jedinečný svetelný senzor automaticky prispôsobí jas pre čitateľnosť za všetkých podmienok.

Lepšia mierka, lepší dizajn
Body Composition Scale je v priemere len 14,75 mm v najtenšom bode - štíhlejší ako priemer typickej mince. A s krásnou čistou bielou povrchovou úpravou, Mi Body Scóta zloženia je dokonalým stredobodom každého domova.

Recenzia

Recenzia k produktu: Xiaomi Mi Body Composition Scale 15828

  Kvalita
  Cena