Plastové puzdro Beeyo Wooden NO.4 pre Samsung S6 hnedé

Plastové puzdro Beeyo Wooden NO.4 pre Samsung S6 hnedé

Viac pohľadov

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Napísať recenziu

SKU: 1110186099

Značka: Beeyo


Nie je na sklade


9,99 €

Special Price 5,00 € 4,17 € bez DPH

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Štýlové a elegantné plastové puzdro Beeyo Wooden poskytuje účinnú ochranu zariadenia aj v náročných podmienkach. Je vyrobené z odolného plastu, ktorý veľmi dobre zapadá do konkrétneho typu mobilného telefónu.

 • Puzdro ponecháva plný prístup k tlačidlám, slotom a vďaka mierne vyčnievajúcim okrajom, chráni aj obrazovku.
 • Jeho štýlový dizajn s imitáciou dreva pôsobí veľmi originálne.
 • Farba: hnedá
 • Vhodné pre: Samsung Galaxy S6

 


Čítať viac


Detaily

BEEYO WOODEN

Kolekcia krytov Beeyo Wooden predstavuje efektívnu ochranu pre najnovšie modely smartfónov. Ide o klasické plastové puzdrá s originálnym dizajnom. Keďže ľudia chcú byť spätí s prírodou, prírodné motívy a eko štýl sú v dnešnej dobe čoraz viac vyhľadávané. Majte kúsok z nej aj vy stále pri sebe s týmto štýlovým obalom.

 

JEDINEČNÝ DIZAJN

Pre danú edíciu je charakteristická textúra s imitáciou dreva a neutrálne farebné tóny. Je veľmi príjemná na dotyk a nezanecháva na sebe odtlačky prstov, čo je veľmi praktické. Dokonca si môžete zvoliť aj kombináciu dizajnov, a to dreva s ekologickou kožou alebo s kovom, či kombináciu dvoch typov dreva. Z každého zariadenia vyčarí originálny doplnok, nech si už zvolíte akúkoľvek z nich.

 

KVALITNÁ OCHRANA

Tento zadný ochranný kryt je ideálny pre ochranu vášho telefónu voči mechanickému poškodeniu, nárazom, otrasom, poškrabaniu i proti nečistotám. Telefónu sa dokonale prispôsobí a chráni celý chrbát prístroja, rovnako ako aj jeho bočné hrany.

 

PRESNÉ VÝREZY

Puzdro je navrhnuté tak, aby nezakrývalo ovládacie tlačidlá, šošovku fotoaparátu a ani konektory. Mobil sa dá pohodlne ovládať aj pri nasadenom kryte a môžete s ním vykonávať bežné činnosti, nabíjať ho, fotografovať alebo si prehrávať hudbu so zapojenými slúchadlami.

 


INFO

 • Materiál: TPU (termoplastický polyuretán), ekologická koža, drevo

 • Výrobca: TelForceOne

 • Značka: OEM

 • Funkcie: ochrana telefónu, výrezy do portov

 • Výzdoba: drevená textúra

 

Recenzia

Recenzia k produktu: Plastové puzdro Beeyo Wooden NO.4 pre Samsung S6 hnedé

  Kvalita
  Cena