AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Forever iGO 2 JW-150 čierne

Forever iGO 2 JW-150 čierne

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110447542

Značka: Forever


Skladom v 53 predajniach

Dostupnosť v predajniach

33,32 € bez DPH 39,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Produkt v inej farbe:

Inteligentné hodinky Forever iGO2 sú dômyselným zariadením, ktoré svojím zameraním cieli predovšetkým na teenagerov a mladých aktívnych jedincov. Vďaka klasickému štvorcovému dizajnu so silikónovým remienkom, nízkej hmotnosti, štýlovému vyhotoveniu a praktickým funkciám budú pripravené na každodenné potreby, od ranného zazvonenia budíka až po večerný návrat domov. Pracujú na svojom vlastnom OS a dajú sa spojiť so systémom iOS 10 a vyšším či Android 5.1 a vyšším. Okrem klasických funkcií ponúkajú aj niektoré špecifické vychytávky, medzi ktoré patrí možnosť zabezpečenia obrazovky PIN kódom či tichý režim, ktorý stlmí notifikáciu hodiniek, čo sa bude hodiť napríklad pre okamihy školskej výučby. Kombinácia vlastného operačného systému a Li-Pol batérie s kapacitou 180 mAh dáva hodinkám dlhú výdrž až 14 dní. Pričom na plné nabitie postačia iba 2 hodiny nabíjania pomocou magnetického konektora, ktorý sa umiestni na zadnú stranu. Skvelou a určite veľmi vítanou vlastnosťou predovšetkým pre plavcov je následne aj zvýšená odolnosť proti vode a potu so stupňom krytia IP68.


Čítať viac

Detaily

Forever IGO 2 JW-150

Forever IGO2 sú dokonalé hodinky pre chlapcov aj dievčatá. K dispozícii sú dve farebné varianty inteligentných hodiniek čierna a ružová, takže si vaše dieťa môže vybrať tú, ktorá sa mu páči viac. Používateľom zvolené ciferníky je možné použiť na prispôsobenie a zmenu vzhľadu hodiniek, keď sa vám zachce.

1

Zamerané na mládež

Takto by sa dali najlepšie opísať inteligentné hodinky Forever IGO2. Tínedžeri, fanúšikovia elektronických vychytávok nebudú chcieť inteligentné hodinky zložiť zo zápästia. IGO2 bude mať rovnaký úspech u detí, ktoré sa práve učia orientovať vo svete technológií. Vyberte si hodinky značky Forever a darujte niekomu z mladšej generácie hodnotný darček, ktorý kráča s dobou.

1

Hodinky sa budú starať o zdravie dieťaťa

Najmä dospievajúci potrebujú dostatočné množstvo spánku na uľahčenie rastu a regenerácie. Forever IGO2 so zabudovaným monitorovaním spánku môže tínedžerom pomôcť pochopiť dôležitosť nočného odpočinku a zlepšiť jeho kvalitu. Tieto zmeny budú mať pozitívny vplyv na náladu a schopnosť sústrediť sa počas školských stretnutí. Hodinky sú navyše vybavené meračom srdcového tepu. Dieťa sa môže naučiť čítať merania životných funkcií a analyzovať ich význam. Môžu skontrolovať, ako ich telo reaguje napríklad na fyzickú námahu.

1

Zdravie a šport

Aktivita znamená dobré zdravie a nie je vždy ľahké odtiahnuť tínedžera od počítača, smartfónu alebo hry na konzole. Tomu môžu konkurovať iba inteligentné hodinky Forever IGO2. Hodinky vyzývajú a motivujú prekonávať denné rekordy v počte prejdených krokov či vzdialenosti. To všetko vďaka vstavanému krokomeru, počítadlu spálených kalórií a meraniu vzdialenosti. Aplikácia navyše uchováva rebríček výkonnosti a úspechov medzi používateľmi hodiniek. Tínedžeri sa snažia byť na vrchole zoznamu, pričom sa pri tom bavia. Mladí športoví fanúšikovia určite ocenia športové režimy, ktoré inteligentné hodinky poskytujú. Pri cvičení sú užitočné aj stopky a časovač. Forever IGO2 je skutočne užitočný gadget.

1

Skvelé plánovanie

Obzvlášť užitočnou funkciou hodiniek pre dospievajúcich sú opakujúce sa pripomienky. Pomáhajú organizovať sa počas dňa, vyhradiť si čas na domáce úlohy a rozvíjať zdravé návyky, ako je pravidelné jedlo.

Praktický budík na zápästí bude vibrovať, aby zobudil nositeľa hodiniek, keď je čas vstať do školy. Hlasný budík nepokazí náladu na začiatku dňa a nezobudí súrodencov, s ktorými mladí ľudia často zdieľajú izbu.

Na obrazovke inteligentných hodiniek sa zobrazujú upozornenia z mobilných aplikácií, textové správy a prichádzajúce hovory. To umožňuje vášmu dieťaťu mať prehľad o dôležitých informáciách bez toho, aby muselo chytať telefón a byť rozptyľované od učenia sa alebo jedenia jedla.

Tichý režim bude dobre fungovať pri školských stretnutiach a štúdiu. Upozornenia nevydajú zvuk, keď sú nechcené.

Ak by sa stratil telefón alebo hodinky, spárované zariadenia možno použiť na nájdenie stratenej položky. Hodinky nájdu telefón a telefón nájde hodinky.

1

Hodinky pre mládež

Jednou obzvlášť dôležitou funkciou pre generáciu, ktorá miluje fotografovanie, bude možnosť ovládať fotoaparát smartfónu pomocou hodiniek. Skupinové fotografie a dokonalé selfie bez problémov. Mladí ľudia si cenia súkromie, a preto vám inteligentné hodinky IGO2 umožňujú chrániť obrazovku pomocou PIN kódu. Žiadna neoprávnená osoba nebude užívať majetok vášho dieťaťa.

Nuda pre tínedžerov s IGO2 nehrozí. Hodinky obsahujú štyri ikonické hry na trávenie času a cvičenie mysle. Kombinovanie sladkostí, párovanie čísel, lietanie v lietadle a riešenie bludiska, pre každého je niečo.

1

Ako ryba vo vode

Inteligentné hodinky Forever môžete bez obáv ponoriť do vody, pretože majú stupeň vodotesnosti IP68 pre najvyššiu úroveň ochrany. Nič sa nestane, ak si vaše dieťa pri zábave v bazéne alebo hre v daždi zabudne zariadenie zložiť. IGO2 je skvelý doplnok pre mladých plavcov.

1

Poúžívanie smarthodiniek je hračka

Inteligentné hodinky Forever IGO2 boli vytvorené s ohľadom na mladých používateľov. Má ľahký dizajn s mäkkým silikónovým remienkom. Veľkosť uhlopriečky displeja je 1,4 palca, vďaka čomu je obsah výborne čitateľný. Prebuďte obrazovku na akciu pohybom zápästia. Ovládajte hodinky dotykom. Ľahko sa používa, rovnako ako špecializovaná aplikácia pre smartfóny. Inteligentné hodinky nadviažu spojenie s telefónom pomocou technológie Bluetooth. Pracuje so systémami Android a iOS. Plne nabitá batéria poskytuje až 14 dní používania.

1

Špecifikácia:

 • značka: Forever
 • model: IGO 2
 • modelové označenie: JW-150
 • typ: detské smarthodinky
 • farba: čierna
 • materiál: plast, silikón
 • veľkosť displeja: 1.4"
 • rozlíšenie displeja: 240 x 240 px
 • funkcie: čas, dátum, tepová frekvencia, krokomer, počítadlo spálených kalórií, vzdialenosť, notifikácie, stopky, časovač, monitorovanie spánku, pripomienky, budík, športové režimy (chôdza, beh, lezenie, jazda, freesyle), inteligentné budenie, vibrácie a nastavenie jasu, hry, nájsť hodinky, nájsť telefón, vzdialený fotoaparát, zámok obrazovky, režim nerušiť
 • odolnosť voči vode a prachu: IP68
 • kapacita batérie: 180 mAh
 • maximálna výdrž: 14 dní
 • doba nabíjania: 2 h
 • aplikácia: Forever GoFit

Recenzia

Recenzia k produktu: Forever iGO 2 JW-150 čierne

  Kvalita
  Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.