AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Forever Watch Me 2 KW-310 GPS WiFi ružové

Forever Watch Me 2 KW-310 GPS WiFi ružové

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110447548

Značka: Forever


Skladom v 52 predajniach

Dostupnosť v predajniach

40,83 € bez DPH 49,00 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Produkt v inej farbe:

Detské inteligentné hodinky Forever Watch me 2 KW-310. Hodinky s GPS lokátorom, wi-fi polohou a slotom na SIM kartu. Bezpečnosť vášho dieťaťa je priorita.


Čítať viac

Detaily

Inteligentné hodinky Forever KW-310

Neschopnosť kontaktovať svoje dieťa môže byť frustrujúca. Koľkokrát už vaše dieťa po skončení školy nečakalo na dohodnutom mieste? Alebo koľkokrát vychladla večera, kým sa dieťa vrátilo z dvora? V takýchto situáciách by bolo pohodlnejšie zavolať, no telefón je pre dieťa riskantnou investíciou. V zápale zábavy ho rýchlo zničí alebo stratí. Skvelým riešením su smart hodinky Forever. Inteligentné hodinky plnia rovnaké funkcie ako telefón, sú cenovo dostupné a navyše dbajú o bezpečnosť dieťaťa. Výber je jednoduchý.

1

Rozumné riešenie

Sú vybavené čítačkou kariet nano SIM , takže fungujú ako telefón, podporujú hlasové hovory a výmenu správ cez chat. Prispôsobené potrebám najmladších používateľov. Odolná konštrukcia, pohodlný popruh, stabilne upevnený okolo zápästia a elegantný, atraktívny dizajn pre dieťa. Blokovanie možnosti dostať sa k škodlivému obsahu a zabránenie neoprávneným osobám v kontakte s dieťaťom.

1

GPS lokátor v hodinkách

Mešká vaše dieťa na ceste domov zo školy? V každom prípade sa nebojte. Vezmite si telefón a spustite aplikáciu na hodinky Forever SEE ME 2. Na mape uvidíte, kde sa vaše dieťa momentálne nachádza a trasu, ktorú prešlo.

Inteligentné hodinky odosielajú údaje o polohe do autorizovaných smartfónov pomocou indikácií GPS , vysielacích staníc celulárnej siete LBS a wi-fiMáte možnosť nastaviť bezpečnostnú zónuAk vaše dieťa prekročí svoje limity, dostanete upozornenie. Doprajte si pokoj a chráňte svoje dieťa.

1

Tlačidlo s funkciou SOS

V situácii, keď sa dieťa cíti ohrozené, má právo vedieť správne zareagovať. Hodinky Forever SEE ME 2 zjednodušujú proces núdzového volania. Dieťa nemusí vytáčať príslušné kontaktné čísla. Stačí stlačiť a podržať tlačidlo s funkciou SOS umiestnené na boku krytu. Automaticky zariadenie uskutoční tiesňové volanie postupne na tri čísla definované opatrovníkom. Stále volá, kým nedostane odpoveď. Dospelý má šancu okamžite a adekvátne reagovať na vzniknutú situáciu.

1

Sledujte okolie dieťaťa

Reagujte na situácie, ktoré vás znepokojujú. S inteligentnými hodinkami Forever SEE ME 2 získate vzdialený prístup k vstavanému mikrofónu a kamereMôžete tak jednoducho a diskrétne kontrolovať, čo sa deje v prostredí dieťaťaKeď urobíte fotografiu, budete počuť a ​​dokonca aj vidieť.

1

Hodinky do každého počasia

Záplavy sú jednou z najčastejších príčin poškodenia elektronických zariadení. V rukách dieťaťa sú všetky zariadenia ešte viac vystavené tesnému kontaktu s vodou. Preto inteligentné hodinky Forever SEE ME 2 spĺňajú požiadavky medzinárodného vodotesného štandardu IP67Dobre sa s ním pracuje v nepriaznivých poveternostných podmienkach, hodinky sú odolné voči postriekaniu alebo aj dočasnému ponoreniu.

1

Pre chlapca i dievča

Inteligentné hodinky Forever SEE ME 2 sú k dispozícii v dvoch farebných variantoch, ružová alebo modráMôžete si vybrať model, ktorý sa bude vášmu dieťaťu viac páčiť. Užitočné funkcie hodiniek vaše dieťa určite potešia. Aplikácie zariadenia poskytujú bezpečnú zábavu a efektívne motivujú mladých používateľov k väčšej aktivite počas dňa. Krokomer urobí z pohybu skutočnú zábavu. Inteligentné hodinky majú matematickú hru, fotoaparát a budík.

1

Množstvo funkcií

Hodinky sú plne kompatibilné s iOS a Androidom. Ak sa zariadenie stratí , môžete použiť aplikáciu na jeho lokalizáciu.

Môžete skontrolovať hodnoty monitorovania spánku a merania aktivity, aby ste vedeli, či vaše dieťa dobre spí a či sa dostatočne hýbe.

Inteligentné hodinky vypnete, keď sa rozhodnete, že by sa momentálne nemali používať, napríklad počas školského vyučovania.

V telefónnom zozname hodiniek definujete čísla, s ktorými sa môže vaše dieťa kontaktovať. Nikto zo zoznamu nemôže obťažovať dieťa.

Za úspechy budete svojmu dieťaťu dávať elektronické body. Ich počet je zobrazený na hodinkách. Dohodnite sa, že po nazbieraní sto srdiečok dostane dieťa cenu. Uvidíte, aké ľahké je presvedčiť dieťa, aby upratalo izbu alebo urobilo domáce úlohy.

Skontrolujete úroveň nabitia batérie v inteligentných hodinkách a pripomeniete svojmu dieťaťu, aby v správnom momente nabilo zariadenie.

1

Špecifikácia:

 • značka: Forever
 • model: Watch me 2
 • modelové označenie: KW-310
 • farba: ružová
 • displej: 1.30"
 • dotyková obrazovka: áno
 • kapacita batérie: 400 mAh
 • doba nabíjania: 2 h
 • výdrž batérie: do 3 dní
 • mikrofón: vstavaný + reproduktor
 • funkcie: čas a dátum, GPS (LBS, WiFi poloha), sledovanie trasy, blokovanie čísel, bezpečnostná zóna, telefónne hovory, telefónny zoznam (až 10 kontaktov), SMS notifikácie, chat, SOS, krokomer, monitoring spánku, budík, vzdialená kamera, odmeny, nájdenie hodiniek, hlasové monitorovanie, diaľkové vypnutie, matematická hra
 • aplikácia: Forever Care (pre iOS), Forever KidsCare (pre Android)
 • obsah balenia: hodinky, nabíjací kábel, dokumentácia

Recenzia

Recenzia k produktu: Forever Watch Me 2 KW-310 GPS WiFi ružové

  Kvalita
  Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.