AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Garmin VivoFit Junior 3, Disney Princess, biele

Garmin VivoFit Junior 3, Disney Princess, biele

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110326225

Značka: Garmin


Skladom v 1 predajniach

Dostupnosť v predajniach

74,99 € bez DPH 89,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Produkt v inej farbe:

Hodinky dokážu prostredníctvom technológie Bluetooth komunikovať so špeciálne pripravenou mobilnou aplikáciou, ktorá je zadarmo dostupná pre mobilné telefóny s operačnými systémami Android aj iOS. Ako rodičia v nej môžete deťom zadávať vlastné úlohy a tiež ich motivovať k ich plneniu (prostredníctvom rozličných odmien).


Čítať viac

Detaily

SPOJENIE PRIATEĽSTVA. PREDURČENIE K DOBRODRUŽSTVU

Vívofit ml. 3 nie sú len obyčajné fitness hodinky pre deti. Jedná sa o interaktívny zážitok, počas ktorého deti využívajú aktivity odomykajúce úchvatné dobrodružstvo zo sveta Star Wars prostredníctvom rodičovskej aplikácie. Môžu si navyše vybrať, či im na hodinkách bude robiť spoločnosť Mandalorian™ alebo Grogu™.

1111

1111

DVA DIZAJNY

Umožnite deťom, aby ste si zvolili, jak budú cestovať naprieč galaxiami. Z náramku na vás môže hľadieť Mandalorian alebo Gorgu. Vďaka farebnému displeji budú mať deti vždy po ruke všetko, čo na svá dobrodružstvo potrebuje.

SPOLOČNÍK NA CELÝ DEŇ

Odolné fitness hodinky sú vhodné aj do vody, batéria má výdrž až 1 rok a není třeba ji dobíjet. Řemínek se pohodlně přizpůsobí i tomu najmenšiemu zápästí.

Vivofit - Batériavívofit jr.3 nemusíte nabíjať. Je vybavený batériou s výdržou až 1 rok, ktorú stačí jednoducho vymeniť.
Vivofit - Spánokvívofit jr.3 monitoruje kvalitu spánku vášho dieťaťa. Následne si štatistiku môžete pozrieť priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie vívoft jr. App.
Vivofit - CieľPodľa úrovne aktivity monitor sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno.
vívofit jr. toe-to-toeVýzvy Toe-to-Toe™ umožňujú deťom synchronizovať svoj počet krokov s kamarátmi alebo dokonca porovnávať svoje vlastné výzvy a zistiť na konci súťaže na čas, či zvíťazili alebo prekonali svoje vlastné rekordy. A všetky údaje vidia deti priamo na zápästí.
Vivofit - ČasMonitor je navrhnutý tak, aby ste ho mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na displeji sa zobrazuje čas, dátum, kroky, úlohy, plnenie cieľa, odmeny, stopky.
Vivofit - Pohybový indikátorZostaňte v pohybe! K pohybu deti motivuje červená výzva na pohyb spolu so zvukovým upozornením po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.
Vivofit - Bezdrôdová synchKomplexné informácie o aktivite detí a splených úlohách získate po bezdrôtovej synchronizácii s aplikáciou vívofit jr. prostredníctvom Bluetooth Smart technológie.
Vívofit - Krokyvívofit jr.3 zaznemanáva každý krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov a prejdená vzdialenosť.
vívofit jr. - vodeodolnosťvívofit jr.3 je vodeodolný, takže s ním môžu deti pokojne aj plávať.
vívofit jr. - 60-minútNa každý deň je nastavený cieľ 60 minút aktivívneho pohybu. Po splnení tohoto cieľa sa v aplikácii odomknú zábavné poznatky a dobrodružstvrá.
vívofit jr. - odmenyZa splnenie úloh získavjú deti odmeny, ktoré sa spočítavajú a na konci dňa alebo týždňa sa v aplikácii zobrazí sumár.
vívofit jr. - aplikáciavívoft jr. App - aplikácia špeciálne pre vívofit jr. umožňuje rodičom spravovať a zadávať nové úlohy na každý deň alebo dokonca aj na celý týždeň. Deti svoje nové povinnosti uvidia na monitore, ktorý im pripomenie, aby si umyli zuby alebo stopuje čas, za aký splnili inú úlohu.
vívofit jr. - ICEV prípade núdze (In Case of Emergency) je miniaplikácia, do ktorej vložíte kontaktné údaje vášho dieťaťa a v prípade potreby je k nim rýchly prístup. Byť pripravený sa počíta.
vívofit - zvukový alarmZvukové upozornenie pripomenie deťom, že je čas na plnenie úloh a na pohyb.
vívofit - časovačStopky sledujú čas plnenia zadaných úloh ako aj iných aktivít. Na splnenie úlohy môžete nastaviť čas 2, 5, 10, 15, 20 alebo 30 minút.
vívofit - časovačUž viac nemusíte sledovať čas pred a po skončení aktivity. Stačí spustiť časovač pred začiatkom behu, prechádzky alebo tréningu a po skončení jednoducho časovač zastaviť.
vívofit - podsvietenievívofit jr.3 má farebný a vďaka podsvieteniu perfektne čitateľný displej aj v tme.
zrieknutie sa zodpovednostiZrieknutie sa zodpovednosti v prípade sledovania aktivity
Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin sú nástroje určené na poskytovanie informácií na zachovanie aktívneho a zdravého životného štýlu. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin fungujú pomocou snímačov, ktoré sledujú váš pohyb. Údaje a informácie poskytované týmito zariadeniami sú určené na presné sledovanie vašej aktivity, nemusia však byť presné na 100% vrátane údajov o krokoch, spánku, vzdialenosti a kalóriách. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin nie sú medicínske prístroje a údaje nimi poskytované nie sú určené na medicínske účely ani diagnostiku, ošetrenie, liečbu alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov. Spoločnosť Garmin odporúča poradiť sa so svojím lekárom pred tým, ako sa začnete venovať nejakej športovej činnosti.

Recenzia

Recenzia k produktu: Garmin VivoFit Junior 3, Disney Princess, biele

    Kvalita
    Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.