AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Haylou T16 TWS čierne

Haylou T16 TWS čierne

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110331792

Značka: Xiaomi


Skladom v 1 predajniach

Dostupnosť v predajniach

62,49 € bez DPH 74,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Užite si počúvanie svojej obľúbenej hudby bez nutnosti ťahania káblov. Tieto bezdrôtové slúchadlá Haylou majú populárne, nenápadné a veľmi kompaktné štupľové vyhotovenie. Ich uzavretá konštrukcia je zárukou bezchybnej izolácie zvukov prostredia. Bezdrôtové slúchadlá Haylou T16 TWS Black disponujú technológiou na bezdrôtový prenos, čo vám zaistí úplné pohodlie. Zásluhou frekvenčného rozsahu 20 až 20000 Hz budete presvedčení o tom, že každá vaša obľúbená pesnička zaznie presne podľa vašich predstáv. Dôvodom na ich kúpu môže byť mikrofón. Tieto bezdrôtové slúchadlá Haylou majú vo svojej výbave rozhranie Bluetooth, ktoré má verziu 5.0. Slúchadlá tiež vedia aktívne potlačiť okolitý hluk. Tento model taktiež umožňuje prijímanie hovorov. Tento model nepotrebuje káble, je teda true wireless. Štuple si môžete aj vymeniť. Balenie obsahuje puzdro na ich bezpečné uloženie. Bezdrôtové slúchadlá Haylou T16 TWS Black disponujú stupňom krytia IPX5. Pri úplnom nabití dokážu fungovať až 30 h.


Čítať viac

Detaily

Haylou T16 TWS

Po otvorení nabíjacieho puzdra sa Haylou T16 automaticky zapne a pripojí k zariadeniu. Vysoko citlivý infračervený senzor nosenia zisťuje stav nosenia slúchadiel. Po nasadení sa hudba automaticky prehrá a po odstránení sa hudba automaticky pozastaví.

1

Hybridné aktívne potlačenie hluku

Predné a zadné vysokocitlivé mikrofóny s dvojitou spätnou väzbou dokážu aktívne monitorovať, identifikovať vonkajšie zvuky a generovať korekčné signály. Hĺbka potlačenia hluku môže dosiahnuť 35 dB. Či už v preplnenom metre alebo na rušných staniciach, dokáže okamžite ochrániť všetky druhy okolitého hluku.

Môžete jednoducho vybrať režim potlačenia hluku, ktorý vyhovuje vašej situácii. Stačí otvoriť APP "Haylou" a vybrať scenár, ktorý chcete. Môžete ovládať okolité zvuky.

Transparentný režim, zosilnite okolitý zvuk a pri behu alebo chôdzi budete počuť okolité zvuky, čo je bezpečnejšie. Režim zrušenia ANC, režim úplného potlačenia hluku je vhodný pre hlučné prostredia, ako sú metro a vysokorýchlostné železnice, a poskytuje výkonnú redukciu hluku. Vonkajší režim PNC, technológia potlačenia hluku vetra môže znížiť hluk vetra počas jazdy na bicykli. Je vhodná na vonkajšie použitie a do veterného počasia.

Typ tlmenia hluku Haylou T16 si môžete vybrať podľa situácie. V APP sú k dispozícii 4 typy potlačenia hluku. Priamo na slúchadlách môžete prepínať aj režimy potláčania hluku. Dvojitým klepnutím na ľavé slúchadlo aktivujete transparentný režim. Klepnutím na slúchadlo môžete prechádzať jedným z režimov potlačenia hluku.

1

Dajte zbohom skresleniu

Doktorandský tím akustiky používa zlatú akustickú krivku ako základ ladenia doplnený o technológiu kompenzácie kvality zvuku. Kvalita zvuku nie je ovplyvnená zmenami prostredia a môžete počúvať vysokokvalitný originálny zvuk, nech ste kdekoľvek.

Hliníková kmitacia cievka CCAW pokrytá meďou je navrhnutá tak, aby reprodukovala vysokokvalitný zvuk s vysokými detailmi. Vychutnajte si čistý, prirodzený zvuk, rovnako ako v nahrávacom štúdiu. Vhodné pre náročných poslucháčov!

Každé slúchadlo Haylou T16 má nezávislé pripojenie k zdroju zvuku. Slúchadlá nie sú navzájom prepojené, čo eliminuje problémy so stratou spojenia. Môžete tiež jednoducho prepínať medzi ľavým a pravým slúchadlom a používať ich samostatne. Obe slúchadlá sú pripojené cez Bluetooth nezávisle.

1

Bezdrôtové nabíjanie je pohodlné

Slúchadlá je možné v plne nabitom stave používať nepretržite 6 hodín. Veľkokapacitná nabíjacia skrinka s kapacitou 600 mAh môže priniesť 30 hodín výdrže batérie. Keď je batéria takmer vybitá, stačí umiestniť slúchadlový box na bezdrôtovú nabíjačku bez obáv o nabíjací kábel.

Pri 50 % hlasitosti a vypnutom ANC je možné slúchadlá používať 6 hodín pri plnom výkone. Pri maximálnej hlasitosti a zapnutom ANC je možné slúchadlá používať približne 4,5 hodiny.

1

Zvuk bez oneskorenia v hrách

3-krát ťuknite na pravé slúchadlo, čím aktivujete herný režim s nízkou latenciou. Plná synchronizácia videa a zvuku bez oneskorení. Kroky, výstrely, zvuky, všetko budete počuť o niečo skôr ako vaši súperi. Buďte o krok pred nepriateľom a vyhrajte!

1

Bezdrôtová sloboda a stabilita

Laserová anténa LDS zabraňuje rušeniu a prenosová vzdialenosť Bluetooth sa predlžuje na 30 metrov. Slúchadlá Haylou T16 využívajú technológiu Bluetooth 5.0, ktorá poskytuje vyššiu prenosovú rýchlosť, vynikajúcu stabilitu pripojenia a kvalitu zvuku.

1

AAC prináša vytúžený dobrý zvuk

Pokročilý audio kodek AAC ohlásil novú éru. Nezáleží na tom, či používate Android alebo iOS. Vysokokvalitný zvuk je teraz dostupný pre viac ľudí. Vypočujte si dobrý zvuk, o ktorom každý sníval!

1

Ovládanie jedným dotykom

Na ovládanie slúchadiel sa používajú dotykové senzory, ktoré eliminujú nepríjemné pocity, ktoré vznikajú pri stlačení fyzických tlačidiel. Hlasového asistenta aktivujete klepnutím a podržaním ľubovoľného slúchadla na 1,5 sekundy. Hľadajte informácie, volajte, používajte navigáciu.

1

Viac funkcií

IPX5 vodotesný, slúchadlá Haylou T16 sú odolné voči potu a dažďu. Displej napájania, úroveň batérie slúchadiel a nabíjacej skrinky je možné skontrolovať prostredníctvom aplikácie APP. Nájdite slúchadlá, jeden kľúč k nájdeniu slúchadiel cez APP, zabráňte strate.

1

Špecifikácia:

 • značka: Haylou
 • model: T16 TWS
 • typ: bezdrôtové bluetooth slúchadlá do uší (štuple)
 • farba: čierna
 • bluetooth: 5.0
 • hmotnosť: slúchadlo 5.3 g
 • rozmery: slúchadlo 21 x 24 mm, puzdro 73.2 x 39.2 mm
 • mikrofón: áno
 • vodeodolnosť: IPX5
 • kapacita batérie: Li-Po slúchadlo 50 mAh, puzdro 600 mAh
 • doba nabíjania: slúchadlá 2 h, puzdro 3 h
 • čas hovoru: 6 h (ANS vypnuté), 4.5 h (ANC zapnuté)
 • výdrž batérie aj s puzdrom: 30 h (ANC vypnuté)
 • obsah balenia: slúchadlá, nabíjacie puzdro, USB kábel, dokumentácia

Recenzia

Recenzia k produktu: Haylou T16 TWS čierne

  Kvalita
  Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.