AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Mobvoi TicWatch GTH 2 Meteorite Black

Mobvoi TicWatch GTH 2 Meteorite Black

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110467016

Značka: Mobvoi


Skladom v 22 predajniach

Dostupnosť v predajniach

57,50 € bez DPH 69,00 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Uľahčite si každodenný život so smart hodinkami Mobvoi TicWatch GTH 2. Inteligentné hodinky sú vybavené 1,72″ dotykovým displejom TFT s rozlíšením 356 x 400 a umožňujú výber z viac ako 100 športových režimov. Umožňuje monitorovať srdcový tep, hladinu kyslíka v krvi, spánok a telesnú teplotu. Poskytuje až 10-dňovú výdrž batérie a ponúka množstvo užitočných funkcií, ako je ovládanie hudby alebo diaľkové ovládanie fotoaparátu. Vyznačuje sa tiež odolnosťou voči vode podľa normy IP68.


Čítať viac

Detaily

Mobvoi TicWatch GTH2

Väčšia obrazovka na zapojenie sa do viacerých aktivít bez telefónu. Premyslené algoritmy zdravia a kondície, ktoré vás budú sprevádzať až 10 dní.

1

Skvelý displej

2,5D zakrivené sklo sa spája s kovovým telom s uspokojivým hladkým dotykom. Nie sú tu žiadne ostré hrany. Vďaka vylepšenému pomeru obrazovky k telu s 1,72'' displejom s vysokým rozlíšením vám umožní vidieť všetko na prvý pohľad.

1

6 metrík na dosah

Novo integrované algoritmy zberu údajov umožňujú biosenzorom TicWatch GTH 2 zhromažďovať presné metriky v rámci 6 parametrov: srdcová frekvencia, SpO2, telesná teplota, frekvencia dýchania, úroveň stresu a stav emócií, za niečo vyše minúty. Jediným klepnutím prsta sa vám pred očami objaví 6 parametrov.

1

Súvislý, pozdĺžny pohľad na srdcovú frekvenciu

TicWatch GTH 2 monitoruje vašu srdcovú frekvenciu, aby vám každý deň poskytol živý diagram najvyššej a najnižšej srdcovej frekvencie za každú hodinu. Vždy budete poznať svoje vzostupy a pády, aby ste si pestovali zdravší životný štýl a emocionálny stav.

1

Sledujte svoje zdravie

Úroveň nasýtenia kyslíkom (SpO2) je životne dôležitá, pokiaľ ide o váš každodenný výkon tela a mysle. TicWatch GTH 2 integruje fotopletyzmografické (PPG) senzory s vysokým rozlíšením na presné monitorovanie vašej hladiny SpO2 a ukazuje, ako dobre vaša krv absorbuje a prenáša kyslík vo vašom tele.

1

Váš teplomer na cestách

Vysoko presný snímač s presnosťou na 0,1℃/0,18°F pokračuje v sledovaní teploty vašej pokožky a upozorní vás, keď je vyššia ako normálne.

1

Definujte si vlastnú cvičebnú rutinu

Vyberte si z knižnice viac ako 100 vybraných tréningov, prispôsobte si vlastnú ponuku TicExercise a zmeňte ju, kedykoľvek budete chcieť. TicWatch GTH 2 vás bude sprevádzať za telocvičňou, tenisovým kurtom a do ďalekosiahlych divokých hôr.

1

Inovované sledovanie a analýza spánku v aplikácii New Mobvoi

V inovovanej aplikácii Mobvoi uvidíte podrobné správy analyzujúce kvalitu vášho spánku, priemernú srdcovú frekvenciu a úrovne nasýtenia krvi kyslíkom. Spojením svojich denných, týždenných a mesačných prehľadov získate jasný prehľad o trendoch v kvalite spánku, čo vám pomôže robiť inteligentnejšie rozhodnutia týkajúce sa životného štýlu.

Pre predplatiteľov VIP služieb spánku získate podrobnejší, predĺžený týždenný a mesačný záznam spánku a trendy, ktoré vám pomôžu lepšie porozumieť vašim spánkovým návykom a tým si vypestovať zdravší životný štýl.

Starostlivo vybrané zvuky a hudba vám pomôžu ľahko a pevne zaspať. Aktualizovaná služba spánku poskytuje 16 albumov s viac ako 50 zvukmi a hudbou pre VIP predplatiteľov.

1

Urobte čokoľvek na obrazovke

Klepnutím môžete ovládať svoj vlastný stream. Či už ide o podcast, video alebo hudobný stream, všetko je na dosah na vašich hodinkách TicWatch GTH 2, keď ste na cestách.

Zachyťte selfie bez pomoci. Hodinky dokážu ovládať fotoaparát vášho telefónu na diaľku. Ťuknutím zápästia môžete urobiť perfektnú fotografiu v ten správny čas.

Hlasový asistent je na dosah ruky. Zobudíte svojho inteligentného asistenta iba ťuknutím zápästia. Porozprávajte sa so svojím GTH 2, aby váš telefón vykonal prácu na počítači.

Majte telefón vo vrecku, volajte zo svojho zápästia. TicWatch GTH 2 vám umožňuje vytáčať pomocou kontaktu alebo čísla, takže svoj telefón môžete mať bezpečne vo vrecku, keď ste na cestách.

1

Odolné voči vode

Hodinky TicWatch GTH 2, ktoré sú prepracované s krytím IP68, či už sú blízko umývadla alebo sneženia, máte na cestách. Nevystavujte ich horúcej vode, mydlu, saponátu alebo morskej vode. TicWatch GTH 2 nie sú vhodné na sprchovanie, potápanie alebo aktivity pod vysokým tlakom vody, ako je potápanie alebo vodné lyžovanie.

1

Zostanú s vami dlhšie

Až desať dní používania na jedno nabitie zabudnete, že je tam, ale zostane s vami dostatočne dlho.

1

Dizajn iba pre vaše potešenie

Prispôsobte si ciferník pomocou viac ako štrnástich rôznych modulov a viac ako 100 bezplatných návrhov ciferníka.

1

Špecifikácia:

 • značka: Mobvoi
 • model: TicWatch GTH 2
 • typ: smart hodinky
 • farba: čierna (Meteorite Black)
 • materiál: kov
 • remienok: 22 mm, TPU (vymeniteľný)
 • veľkosť displeja: 1.72"
 • typ displeja: TFT (full touch)
 • rozlíšenie displeja: 356 x 400 px
 • bluetooth: 5.2
 • kapacita batérie: 260 mAh
 • doba nabíjania: 2 h
 • vodeodolnosť: IP68
 • senzory: akcelerometer, PPG senzory (na meranie srdcovej frekvencie, hladiny SpO2, frekvencie dýchania), senzor teploty pokožky
 • rozmery: 44.5 x 37 x 10.5 mm

Recenzia

Recenzia k produktu: Mobvoi TicWatch GTH 2 Meteorite Black

  Kvalita
  Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.