Filtrovať podľa

Currently Shopping by

Nákupné voľby

Kategória
  1. Silikónové krytySilikónové kryty
Akcia
 1. -80% (5)
 2. -40% (1)
Cena
 1.  
  5
  6
Skladom na predajni
Značka
 1. Beeyo
 2. Devia
 3. myPhone
Farba
 1. Červená
 2. Ružová
 3. Modrá
 4. Žltá
 5. Biela
 6. Priehľadná
 7. Čierna
Sklad dostupnosť
 1. Skladom (1)

myPhone - Puzdrá obaly kryty na mobil

SMART FILTER

Hľadám príslušenstvo pre...

myPhone - Puzdrá obaly kryty na mobil

Puzdrá, obaly a kryty na mobil

Vyberte si z množstva farebných a grafických možností a “oblečte” svoj mobil do nového vzhľadu. Obalom svoj mobil nie len chránite pred nárazmi a škrabancami. Získavate možnosť dotvárať ho podľa vlastného vkusu a zvyšovať tak jeho atraktivitu. Stačí vpísať názov alebo model vášho mobilu a môžete začať. Ako si vybrať ten správny?


Pôvodom poľská značka MyPhone sa objavila na trhu ako výrobca s distribúciou čínskej produkcie. Portfólio produktov značky MyPhone sa vyznačuje kvalitným spracovaním a aplikáciou netradičných funkcionalít do svojich zariadení, ktorými si táto značka získala mnoho fanúšikov hlavne v prvých rokoch pôsobenia na trhu.


položiek: 1

položiek: 1

Články z magazínu

Ako vybrať správny obal na svoj mobil?

Máte nový mobilný telefón (MT) a chcete, aby ostal ako nový čo najdlhšie? Dávate kopec peňazí servisom za opravu rozbitej obrazovky? Alebo len túžite oživiť vzhľad svojho mobilu? Podnety, pre ktoré si ľudia zaobstarávajú obaly, kryty a púzdra, môžu byť rôzne. Rovnako pestrá je aj samotná ponuka obalov: tzv. silikónové, knižkové, vsuvky, atď..

Čítať viac

Kryty DEVIA - šperk pre Váš telefón

DEVIA Filozofiu dizajnu značky DEVIA možno vysvetliť tromi slovami: chytré, elegantné a farebné. Ide o príslušenstvo, ktoré si zákazník kupuje po starostlivom zvážení. Touto značkou sa vyzdvihne originálny dizajn zariadenia.

Čítať viac