AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite biele

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite biele

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110424319

Značka: Xiaomi


Skladom v 32 predajniach

Dostupnosť v predajniach

14,92 € bez DPH 17,90 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Produkt v inej farbe:

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Redmi Buds 3 Lite vám zaistia skvelú zábavu, či už počúvate hudbu doma, na ceste do práce alebo napríklad počas športovania. Vynikajú kompaktným ergonomickým dizajnom, ktorý sa vám presne prispôsobí, aby vás v ušiach netlačili. K telefónu ich pripojíte cez Bluetooth s dosahom až 10 metrov. Vnútri sa nachádza batéria, ktorá im zaistí až päť hodín prevádzky na jedno nabitie. Pokiaľ u seba budete mať dodávané nabíjacie puzdro, môžete výdrž slúchadiel zvýšiť až na 18 hodín. Integrovaný mikrofón vám umožní po spárovaní s telefónom vybavovať hovory handsfree bez toho, aby ste smartfón museli vyťahovať z vrecka.


Čítať viac

Detaily

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

Ľahké a jemné na pokožke, ergonomický dizajn prináša pohodlie bez námahy a udrží Redmi Buds 3 Lite bezpečne v ušiach aj počas cvičenia. Jednoduché a elegantné, ideálne pre akýkoľvek štýl. Dve klasické farby čierna a biela plus elegantné zaoblené nabíjacie puzdro. Váš štýl je len na vás.

1

Jednoduché pripojenie

Automatické rozpoznanie zariadenia a jednoduché bezdrôtové pripojenia. Vyberte slúchadlá z nabíjacieho puzdra a vložte si ich do uší. Budete počuť zvuk pripojenia, čo znamená, že vaše zariadenie je teraz pripojené k vašim slúchadlám.

1

Stabilný prenos s účinnou ochranou proti rušeniu

Úplne nová špecifikácia jadra Bluetooth verzie 5.2 prináša výrazne vylepšené schopnosti proti rušeniu a stabilnejšie pripojenia pre bezproblémový zvuk počas hovoru.

1

Výdrž batérie až 18 hodín

Nabíjací port typu C, jedno nabitie vystačí až na 5 hodín používania. Vynikajúci výkon bez starostí, cvičte, počúvajte hudbu, pozerajte filmy a užívajte si dlhé telefonáty. Kábel nie je súčasť balenia.

1

Odborne vyladené spoločnosťou Xiaomi Sound Lab

6 mm dynamický menič bol odborne vyladený spoločnosťou Xiaomi Sound Lab, čím zaisťuje konzistentnú kvalitu zvuku a oživuje každú notu.

1

Zvuk s vysokým rozlíšením pre hovory a technológia proti rušeniu

Vychutnajte si bezproblémové, čisté hovory s účinnou technológiou proti rušeniu. Redmi Buds 3 Lite používa algoritmus redukcie šumu na identifikáciu a extrakciu ľudských hlasov a zníženie hluku na pozadí, čím zaisťuje čistotu vašich hovorov.

1

Režim nízkej latencie pre hranie hier

Aktivujte režim nízkej latencie pre pohlcujúci herný zážitok. Nenáročná hrateľnosť s presnou produkciou aj toho najslabšieho zvuku, takže môžete rozlišovať medzi výstrelmi a krokmi.

1

Citlivé dotykové ovládanie

Dvakrát klepnite, podržte alebo použite jednu z ďalších dotykových operácií na prepínanie medzi režimami, jednoduché, pohodlné a efektívne.

1

Profesionálna ochrana proti prachu a striekajúcej vode

Odborne navrhnuté s odolnosťou proti prachu a vode IP54. Užite si mimoriadny výkon v rôznych nastaveniach, od každodenného dochádzania až po čas strávený v posilňovni.

1

Špecifikácia:

 • značka: Xiaomi
 • model: Redmi Buds 3 Lite
 • typ: bezdrôtové bluetooth slúchadlá do uší (štuple)
 • farba: biela
 • vode a prachu odolné: IP54
 • bluetooth: 5.2
 • dosah: 10 m (bez prekážok)
 • nabíjací port: USB-C
 • výdrž batérie: slúchadlá 5 h, puzdro 18 h
 • hmotnosť: slúchadlo 4.2 g, puzdro 36 g
 • rozmery: slúchadlo 24.5 x 16.7 x 24.6 mm, puzdro 60 x 46 x 23.7 mm
 • obsah balenia: slúchadlá, nabíjacíe puzdro, špičky slúchadiel (S(predinštalované)/M/L), háčiky slúchadiel (S/L(predinštalované)), dokumentácia

Recenzia

Recenzia k produktu: Xiaomi Redmi Buds 3 Lite biele

  Kvalita
  Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.