AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Xiaomi Watch S1 GL čierne

Xiaomi Watch S1 GL čierne

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110428062

Značka: Xiaomi


Nie je na sklade


166,66 € bez DPH 199,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Výkonné chytré hodinky Xiaomi Watch S1 majú 1,43" okrúhly AMOLED displej chránený zafírovým sklom a vysoko kvalitné prevedenie z nerezovej ocele. Prijímajú signál GPS, Beidou, Galileo, GLONASS a QZSS, sú vodotesné s certifikáciou 5ATM a pri bežnom používaní vydržia až 12 dní na jedno nabitie. Disponujú technológiou NFC, možnosťou Bluetooth volania.

Čítať viac

Detaily

Xiaomi Watch S1

Elegantnosť vnesená do inteligentných hodiniek. Či už ide o dôležité stretnutie s klientom alebo black-tie party, Xiaomi Watch S1 sa postarajú o to, aby ste vyzerali ako súčasť. Hodinky sú vyrobené z odolných materiálov, zafírové sklíčko je extrémne tvrdé a odolné voči opotrebovaniu, pričom odolnosť proti poškriabaniu ďaleko prevyšuje bežné sklo. Jemne vyrezávané zafírové sklíčko sa trblieta z každého uhla. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam odolnosti voči korózii a poškriabaniu bola na puzdro hodiniek použitá austenitická nehrdzavejúca oceľ 316L, vďaka čomu sú Xiaomi Watch S1 najodolnejšie hodinky Xiaomi. Každé puzdro je individuálne leštené tradičnými hodinárskymi remeselníkmi, čo mu dodáva precízny a efektívny povrch.

Xiaomi Watch S1 ponúkajú dva remienky v schránke: prémiový kožený remienok a remienok z fluorokaučuku odolný voči nečistotám. Jedna pre vás, aby ste vyzerali ako súčasť pre tieto špeciálne príležitosti, druhá, aby vám poskytla pohodlie pri cvičení. Oba remienky sú ľahké, mäkké a šetrné k pokožke. Remienok z fluórovej gumy, odolný voči nečistotám a ľahko sa čistí. Dlhotrvajúci a vynikajúci, nelepí sa na pokožku, keď sa potíte. Kožený remienok, najkvalitnejšia vybraná prémiová koža, mäkká a odolná. Prirodzené jemné zrno mu dodáva eleganciu.

1

Dokonalosť a krása majstrovsky interpretovaná

Veľký 1,43" AMOLED displej s pokročilým displejom a technológiou úspory energie, pokrytý zafírovým sklíčkom, vám poskytne úžasný vizuálny zážitok a premení pomalé plynutie času na umenie. Podporuje vždy na displeji. Displej ponúka vysoké rozlíšenie 326 ppi a vysokú obnovovaciu frekvenciu 60 Hz.

1

Dvojpásmové viacsystémové GPS

Vstavaný dvojpásmový čip GNSS podporuje päť hlavných satelitných systémov určovania polohy: GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo a QZSS spolu s pokročilými optimalizačnými algoritmami na dosiahnutie rýchlejšieho a presnejšieho určovania polohy, ktoré vám poskytnú profesionálne štatistiky.

1

117 cvičebných režimov

Podporuje 117 cvičebných režimov, s 19 profesionálnymi cvičebnými režimami vrátane basketbalu, tenisu, plávania, HIIT a mnohých ďalších. Bez ohľadu na to, aké športy máte radi, hodinky Xiaomi Watch S1 vám pomôžu. Pokročilý hardvér a softvér sa postarajú o presné zaznamenanie štatistík vášho tréningu.

Špeciálne tlačidlo SPORT pre prístup k vášmu obľúbenému tréningu jediným dotykom. Xiaomi Watch S1 tiež podporujú automatickú detekciu bežiaceho pásu, vonkajšieho behu a chôdze.

1

Vodeodolnosť 5 ATM

Xiaomi Watch S1 majú vodotesnosť 50 metrov, takže ich pokojne noste pri plávaní na otvorenej vode alebo v bazéne.

1

Celodenné komplexné sledovanie zdravotného stavu

Výkonné viackanálové biosenzory PPG s 24-hodinovým monitorovaním srdcového tepu. S vylepšeným hardvérom a algoritmami snímač presne monitoruje vašu srdcovú frekvenciu, aj keď robíte veľmi intenzívne cvičenie, a odosiela upozornenia, keď je vaša srdcová frekvencia príliš vysoká, čo vám dáva vždy pokoj. Automaticky tiež ukladá krivku pokojovej srdcovej frekvencie z predchádzajúcich 30 dní, pričom neustále sleduje zdravotné zmeny. Viackanálové PPG, Bio-senzor, upozornenia na vysokú srdcovú frekvenciu, krivka pokojovej srdcovej frekvencie.

1

Meranie kyslíka v krvi je v dnešnej dobe obzvlášť dôležité. Včasné monitorovanie kyslíka v krvi môže pomôcť poskytnúť lepší obraz o vašom fyzickom stave. Pokročilý hardvér a softvér umožňujú nepretržité monitorovanie kyslíka v krvi počas celého dňa*. Môžete si vybrať interval merania, aby ste mali prehľad o svojom zdraví.

1

Vylepšené monitorovanie spánku o 35 % lepšia presnosť, podporuje sledovanie spánku pri dlhých spánkoch a sporadických zdriemnutiach, zaznamenáva rôzne fázy spánku, čo vám pomôže dozvedieť sa viac o tom, čo sa deje počas vášho spánku, aby ste si mohli lepšie osvojiť zdravší spánkový návyk.

1

Viac zdravotných funkcií

Detekcia stresu, buďte si vedomí svojej úrovne stresu a zaznamenávajte denné a 30-dňové trendy stresu, ktoré vám pomôžu zvládnuť všetko. Dychové cvičenie, rýchlo voľnite fyzický a psychický stres dodržiavaním zobrazených rytmov a vykonávaním dychových cvičení po dobu 1-5 minút. index zdravia, index zdravia bol vylepšený tak, aby podporoval nastavenie trvania a stálych cieľov pre aktivity strednej a vysokej intenzity*, ktoré vám pomôžu dosiahnuť zdravší životný štýl.

1

Dlhá výdrž batérie

Xiaomi Watch S1 sú vybavené extra veľkou 470 mAh batériou, ktorá výrazne predlžuje dobu používania, takže vás nemusí trápiť časté nabíjanie. S úplne novým magnetickým bezdrôtovým nabíjacím dokom Xiaomi Watch S1 môžete rýchlo nabíjať bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Hodinky vydržia až 12 dní v bežnom používaní a 24 dní v režime šetrenia energie.

1

Uvoľnite si ruky

Keď váš telefón prijme hovor, môžete ho jedným dotykom prijať na hodinkách a hovoriť priamo do hodiniek vďaka vstavanému mikrofónu a reproduktoru. Partnerstvo s kartou MasterCard Xiaomi Watch S1 podporuje bezhotovostné platby NFC pre rýchle a jednoduché transakcie jediným pohybom zápästia.

1

Ďalšie skvelé funkcie

Vstavaná hlasová asistentka Alexa vám pomôže ľahko vyhľadávať informácie a ovládať vaše inteligentné domáce zariadenia, takže môžete veci riešiť bez použitia rúk. Funkcia a funkcie Alexa budú podporované prostredníctvom OTA a vyžadujú si aktualizáciu firmvéru hodiniek na najnovšiu verziu.

Pomocou aplikácie Mi Fitness môžete jednoducho zobraziť svoje denné zdravotné štatistiky, ako je srdcový tep, kondícia a spánok, a poskytnúť tak jasný obraz o svojom zdraví. Podporovaná je aj synchronizácia údajov so službami Strava a Apple Health, ktorá vám pomôže stať sa viac sebadisciplínou.

V prípade núdze stlačte tlačidlo v pravej dolnej časti hodiniek trikrát za sebou, aby ste rýchlo vytočili núdzový kontakt a zostali v bezpečí.

1

Špecifikácia:

 • značka: Xiaomi
 • model: S1 GL
 • typ: inteligentné hodinky, smart hodinky
 • farba: čierna
 • materiál: nehrdzavejúca oceľ, zafítové sklíčko
 • materiál remienka: fluórkaučuk (silikón)
 • kompatibilita: iOS (9 a lepší), Android (6.0 a lepší)
 • operačný systém: vlastný OS
 • konektivita: Wi-Fi, Bluetooth, NFC
 • interné úložisko: nie
 • vodeodolnosť: 5 ATM (do 50 metrov)
 • výdrž batérie: 12 dní
 • typ displeja: AMOLED
 • veľkosť displeja: 1.43"
 • typ zapojenia remienka: Quick Release 22 mm
 • veľkosť remienka: 160 až 220 mm
 • senzory a hardvér: akcelerometer, barometer, bezdrôtové nabíjanie, Galileo, GLONASS, GPS, gyroskop, intenzita svetla, kompas, mikrofón, oxymeter, reproduktor
 • športové aktivity: beh, cyklistika, fitness, chôdza, outdoor, plávanie, tenis, triatlon, turistika, veslovanie
 • funkcie merania športu: detekcia začatia aktivity, krokomer, tepová frekvencia, výpočet kalórií
 • zdravotné funkcie: dychové cvičenia, monitoring spánku, meranie saturácie kyslíka v krvi, sledovanie menštruačného cyklu, upozornenie na srdcové problémy
 • bezpečnostné funkcie: SOS tlačidlo
 • inteligentné funkcie: hľadanie mobilu, režim spánku/nerušiť, navigácia
 • typ NFC platby: Mi Pay
 • hodinkové funkcie: budík, dátum, deň v týždni, kalendár, stopky
 • hlasový asistent: Alexa (nie je podporované CZ, SK, HU)
 • sledovanie polohy a trasy: GPS v hodinkách
 • notifikácie z telefónu: prichádzajúci hovor, odmietnutie prichádzajúceho hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, sociálne siete, e-mail
 • obsah balenia: hodinky, nabíjací kábel, dokumentácia

Recenzia

Recenzia k produktu: Xiaomi Watch S1 GL čierne

  Kvalita
  Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.