Diárové puzdro Smart Book pre Sony M4 Aqua ružové

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Napísať recenziu

SKU: 1110075457


Nie je na sklade


10,82 € bez DPH 12,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Smartbook je vyrobený v modernom štýle. Vďaka kombinácii silnej ekologickej kože a mäkkého TPU chráni chytré telefóny pred poškriabaním a pádmi. Doplnkové vrecko ale umožňuje pohodlné ukladanie telefónnych kariet alebo preukazu totožnosti.
Čítať viac


Detaily

SMART BOOK

Jedinečný dizajn, elegancia a samozrejme ochrana. To všetko charakterizujú puzdrá Smart Book. Zabezpečia úplnú bezpečnosť vášho zariadenia pred škrabancami a navyše vaše zariadenie ostane stále štýlové.

Viac o tom ako si vybrať správny obal pre svoj telefón sa dočítate v našom Digitállnom Magazíne .

 

POVRCH

Moderné prevedenie ekologickej kože použitej na povrchu urobí z vášho smartfónu štýlový doplnok na dlhú dobu. Vytvára zaujímavú, na dotyk príjemnú textúru.

 

 

VNÚTRO

Odolný silikónový obal z kvalitného TPU materiálu drží telefón pevne vo vnútri, zabraňuje jeho samovoľnému pohybu alebo vykĺznutiu. Vďaka malému vrecku na vnútornej strane si doň môžete uložiť platobnú kartu, malú papierovú hotovosť, vizitky a ďalšie potrebné dokumenty. Keďže je puzdro presne prispôsobené danému typu telefónu, nemusíte sa obávať, že počas akejkoľvek činnosti budete musieť zariadenie vyberať von. Má všetky potrebné výrezy pre vstupy, tlačidlá aj fotoaparát.

 

FUNKCIA STOJANA

Možnosť použiť puzdro ako stojan vám umožní pohodlne a bez námahy sledovať videá, filmy, prezerať si fotografie alebo sociálne siete. Vytvoriť si ho môžete jednoduchým zložením zadnej časti do horizontálnej polohy.

 

UZATVORENIE

Ak nemáte radi zložité zapínanie puzdier, Smart Book je ideálnym riešením. Predná časť má po okrajoch zabudované magnety, ktoré po zatvorení pevne držia na svojom mieste, čím je zabezpečená funkcia ochrany pred nešťastnými náhodami, ktoré by mohli váš smartfón poškodiť.

 

INFO

  • Materiál: TPU (termoplastický polyuretán), eko koža

  • Výrobca: TelForceOne

  • Značka: OEM

  • Funkcie: ochrana telefónu, výrezy na porty, funkcia stojana, vrecko na karty, magnetická spona

  • Vhodné pre: 

Recenzia

Recenzia k produktu: Diárové puzdro Smart Book pre Sony M4 Aqua ružové

    Kvalita
    Cena