Diárové puzdro Smart Universal Up 5,5" ružové

Diárové puzdro Smart Universal Up 5,5" ružové

Viac pohľadov

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Napísať recenziu

SKU: 1110065376


Nie je na sklade


9,16 € bez DPH 10,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Univerzálne puzdro Smart Universal UP je pohodlné puzdro, ktoré chráni Vaše zariadenie pred poškodením. Tento produkt je vyrobený z ekologickej kože. Puzdro má vnútornú plochu s lepidlom, ktorá umožňuje upevnenie telefónu k puzdru. Lepidlo je dostatočne silné na to, aby efektívne udržalo Vaše zariadenie v puzdre. Vnútro puzdra sa môže pohybovať hore a dole, takže môžete kedykoľvek vysunúť Váš telefón a používať fotoaparát. Puzdro má dve šikovné vrecká, kde si môžete uložiť kreditné karty alebo doklady. Puzdro je tiež vybavené magnetickým klipom, ktorý zabraňuje otvoreniu puzdra.
Čítať viac


Detaily

SMART UNIVERSAL

 

Ako už názov napovedá, ide o kolekciu univerzálnych puzdier, ktoré sa prispôsobia širokej škále moderných smartfónov. Smart Universal diárové puzdrá sú riešením pre ľudí, ktorí si hľadajú efektívnu ochranu svojho telefónu. Na výber máte niekoľko štýlových prevedení.

Viac o tom ako si vybrať správny obal pre svoj telefón sa dočítate v našom Digitállnom Magazíne .

 

POVRCH

Vďaka kvalitnému povrchu pôsobia diáre jednoducho, no predsa elegantne. Eko koža zabezpečí dlhodobé používanie bez zbytočných obáv zo zničenia.

 

VNÚTRO

Najväčšou výhodou je možnosť nastavenia si veľkosti vnútorného priestoru pre daný typ smartfónu, ktorý doň potrebujete uložiť. Puzdro má nastaviteľné úchytky, ktoré zabezpečia pevnosť telefónu a zabránia jeho pohybu bez vášho vedomia. Vďaka možnosti vysunutia celého zariadenia tak môžete pohodlne používať fotoaparát či kameru a zachytiť tak dôležité momenty. To však nie je jediná prednosť, ktorú puzdro ponúka. V prípade potreby si do bočnej priehradky viete uložiť platobné karty, bankovky alebo iné malé potrebné dokumenty.

 

FUNKCIA STOJANA

Ďalšia skvelá funkcia, ktorú puzdro má, je možnosť si jeho zadnú časť zložiť do vodorovnej polohy, čím z neho vytvoríte štýlový stojan, ktorý vás odbremení od neustáleho držania mobilu v rukách. Stačí si už len pohodlne vychutnať prehliadanie internetu, sledovanie filmov alebo uskutočňovanie videohovorov.

 

UZATVORENIE

Tak ako väčšina knižkových puzdier, tak aj puzdrá Smart Universal poskytujú klasické magnetické zaklápanie, ktoré je praktické najmä pri častom používaní mobilného telefónu.

 

INFO

  • Materiál: TPU (termoplastický polyuretán), eko koža

  • Výrobca: TelForceOne

  • Značka: OEM

  • Funkcie: ochrana telefónu, výrezy na porty, funkcia stojana, vrecko na karty, magnetická spona

  • Vhodné pre: 

 

Recenzia

Recenzia k produktu: Diárové puzdro Smart Universal Up 5,5" ružové

    Kvalita
    Cena