Silikónové púzdro Ultra Trendy Owl pre Nokia Lumia 650

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Napísať recenziu

SKU: 1110077517


Nie je na sklade


6,66 € bez DPH 7,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Puzdro Trendy Slim v sebe spája učinnú ochranu s veľkým štýlom. Jemné ornamenty, kvetinové motívy a trbliatavé korálky, do ktorých sa zamilujete. Puzdro je veľmi tenké, ale vynikajúco ochráni chrbát aj hrany telefónu. Puzdro má zvnútra špeciálnu členitú štruktúru, ktorá zabraňuje vzniku nevzhľadných fľakov na miestach, kde sa puzdro dotýka telefónu.
Čítať viac


Detaily

ULTRA TRENDY

 

Ak sa neradi zdržiavate neustálym otváraním a zatváraním puzdra, a chcete mať stály prístup obrazovke svojho telefónu, tak silikónové kryty z kolekcie Ultra Trendy sú pre vás ideálnym riešením. Vďaka kvalitnému TPU materiálu nie sú len štýlovým doplnkom, ale aj spoľahlivou ochranou.

Viac o tom ako si vybrať správny obal pre svoj telefón sa dočítate v našom Digitállnom Magazíne .

 

UKÁŽTE SVOJ ŠTÝL

Ultra Trendy kolekcia ponúka širokú škálu módnych vzorov, medzi ktorými si určite nájdete svoj obľúbený. Okrem najrôznejších vzorov si viete vybrať aj z pestrej palety farebných kombinácii, ktoré skrášlia váš smartfón. Dokonca si puzdro môžete zladiť aj s ročným obdobím. Stačí si len nájsť to správne prevedenie pre vás.

 

 

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA A POUŽÍVANIE

Aplikácia výrobku je vďaka stopercentnej kompatibilite s daným telefónom veľmi jednoduchá a rýchla. Keďže obsahuje všetky výrezy a otvory, vôbec nebráni prístupu k ovládacím prvkom, konektorom a fotoaparátu. Počas akejkoľvek manipulácie so zariadením silikónový obal nemusíte skladať dole.

 

EFEKTÍVNA OCHRANA A KVALITNÝ MATERIÁL

Škrabance, prach a ani nečistoty už nemajú šancu zničiť váš telefón. Dokonalé spracovanie puzdra z kvalitného TPU materiálu pevne drží smartfón a chráni celú zadnú časť, na ktorej by pri náhodnom nešťastnom páde mohli vzniknúť rozsiahle poškodenia. Jemný a príjemný silikón sa pohodlne drží v rukách a nešmýka sa.

 

INFO

  • Materiál: TPU (termoplastický polyuretán)

  • Výrobca: TelForceOne

  • Značka: OEM

  • Funkcie: ochrana telefónu, výrezy pre porty

  • Vhodné pre:

 

Recenzia

Recenzia k produktu: Silikónové púzdro Ultra Trendy Owl pre Nokia Lumia 650

    Kvalita
    Cena