Samsung Galaxy Tab A Wifi 8GB 7" Black

Napísať recenziu

SKU: 1110105567

Značka: Samsung


Dostupnosť: Nie je na sklade


136,66 € bez DPH 163,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Tablet Samsung Galaxy Tab A je vybavený 7" veľkým TFT displejom, ktorý vyniká perfektným zobrazením celého obsahu. Vďaka rozlíšeniu 1280x800 bude čítanie kníh alebo prehliadanie webu naozaj pohodlné a príjemné. Displej navyše využíva LED podsvietenie, takže jeho čitateľnosť bude perfektný aj na priamom slnku. Sledovanie filmov bude taktiež veľmi pohodlné. Tablet tiež vyniká svojim spracovaním. Jeho hrúbka činí len 8,7 mm, takže je príjemne tenký, skvele sa drží v ruke a celkovo tabliet pôsobí naozaj elegantným dojmom.


Čítať viac

Detaily

Veľký displej so skvelým zobrazením a luxusným dizajnom

Tablet Samsung Galaxy Tab A je vybavený 7" veľkým TFT displejom, ktorý vyniká perfektným zobrazením celého obsahu. Vďaka rozlíšeniu 1280x800 bude čítanie kníh alebo prehliadanie webu naozaj pohodlné a príjemné. Displej navyše využíva LED podsvietenie, takže jeho čitateľnosť bude perfektný aj na priamom slnku. Sledovanie filmov bude taktiež veľmi pohodlné. Tablet tiež vyniká svojim spracovaním. Jeho hrúbka činí len 8,7 mm, takže je príjemne tenký, skvele sa drží v ruke a celkovo tabliet pôsobí naozaj elegantným dojmom.

Parádny výkon a krásne fotografie

Výkon tu určuje štvorjadrový procesor s frekvenciou 1,3 GHz pre každé jadro. Spolu s operačnou pamäťou RAM, ktorá má kapacitu 1,5 GB, vytvára ideálnu kombináciu pre dostatočný výkon v práci, ale aj pri zábave. Pekných fotografií docielite vďaka zadnej kamere s rozlíšením 5 MPx a s čipom CMOS. Zadná kamera tiež podporuje funkciu autofocus, takže vaše fotografie budú vždy perfektne ostré. Predná kamera je má rozlíšenie 2 MPx, je tak vhodná pre videotelefonovanie cez obľúbený program Skype.

 

Skvelá konektivita a veľké úložisko

Tablet možno pripojiť do WiFi siete štandardov 802.11 b, g, n, ďalej prostredníctvom Bluetooth, ho možno pripojiť k počítaču alebo ho spárovať s mobilným telefónom. Tablet možno tiež spárovať s smart televíziou Samsung, takže je veľmi jednoduché si prehrávať video alebo prezerať fotky priamo na vašej televízii. Interné úložisko poskytuje užívateľovi 8 GB úložného priestoru. Ak by táto hodnota bola málo, možno ju rozšíriť pomocou pamäťových kariet microSD až do kapacity 200GB.

Optimalizovaný operačný systém

V tabletu Samsung Galaxy Tab A je nainštalovaný operačný systém Android 5.1. Jeho používateľské rozhranie je navrhnutý tak aby ovládanie tabletu bolo jednoduché a intuitívne. Android vyniká podporou množstva najrôznejších aplikácií, ktoré sú stále prístupné v Obchode Play, ktorý je v tabletu už predinštalovaný. Operačný systém je skvele odladený, na vašom tablete tak pobeží plynulo bez zásekov. V piatej verzii sa objavili zaujímavé funkcie, napríklad možnosť vytvorenia užívateľských účtov alebo vylepšený režim úspory energie.

 

Recenzia

Recenzia k produktu: Samsung Galaxy Tab A Wifi 8GB 7" Black

    Kvalita
    Cena