Samsung Galaxy Tab Active 2 8 16GB WiFi Čierny

Samsung Galaxy Tab Active 2 8 16GB WiFi Čierny

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110227925

Značka: Samsung


Dostupnosť: Nie je na sklade


382,50 € bez DPH 459,00 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Samsung Galaxy Tab Active 2

Tabletov so zvýšenou odolnosťou, určených pre firmy do terénu, alebo iných náročnejších podmienok, je na trhu ešte stále málo. Samsung vplával do týchto vôd novinkou Samsung Galaxy Tab Active2. Tento 8 palcový tablet je vode aj prachu odolný. Poháňa ho 8-jadrový výkonný procesor. Disponuje 8 Mpx zadnou a 5 Mpx prednou kamerou s 3 GB RAM a 16 GB vnútornou pamäťou, ktorú je možné rozšíriť s externou paäťovou kartou. 


Čítať viac

Detaily

Business-robustný tablet

Chápeme, že podnikanie sa nekoná len v kancelárii, takže Galaxy Tab Active 2 vám pomôže zostať produktívny všade tam, kde vás vaša práca zavedie. Jeho robustný dizajn vám zabezpečí, že môžete bez problémov prechádzať z kancelárie do náročných pracovných nastavení, ako je napríklad stavenisko alebo továreň.

Samsung Galaxy Tab Active 2

Odolnosť voči vode a prachu

Tablet Galaxy Tab Active 2 a S Pen s odolnosťou voči vode a prachu s certifikáciou IP68 môžu byť spoľahlivo používané vo vonkajších prostrediach, či sa nachádzate na  prašnom stavenisku, alebo v inom externom púrostredí, o svoj tablet sa nemusíte obávať.

Samsung Galaxy Tab Active 2

Vymeniteľná batéria

Počas práce mimo pracoviska nemusíte mať prístup k elektrickej zásuvke, takže batéria Galaxy Tab Active 2 je ľahko vymeniteľná, aby ste boli produktívni pri práci aj mimo pracoviska. Jednoducho založte úplne nabitú batériu vždy, keď potrebujete energiu v práci.

Samsung Galaxy Tab Active 2

Pokročilé skúsenosti s S Pen

Galaxy Tab Active 2 je dodávaný s inovatívnym, ľahko použiteľným a odolným voči vode S Pen, ktorý poskytuje jednoduchý a efektívny spôsob práce na cestách. S Pen vyzerá rovnako ako typické pero a umožňuje vám vytvárať a zachytiť obsah digitálne a s minimálnymi povykami. Je to jednoduchý spôsob, ako zaznamenávať poznámky a nakresliť nápady, pristupovať k aplikáciám a zachytiť zákaznícke podpisy.

Samsung Galaxy Tab Active 2

Bezpečnosť

Vďaka inštalácii biometrickej bezpečnosti nezáleží na tom, kto dostane do rúk váš Galaxy Tab Active 2 - len vy môžete zamknúť a odomknúť tablet pomocou jedinečného odtlačku prsta alebo profilu tváre. Ak sa rozhodnete zabezpečiť svoje zariadenie biometrickou autentifikáciou, nebudete si musieť zapamätať kód PIN.

Samsung Galaxy Tab Active 2

Rozšírené školenie a podpora s AR

Galaxy Tab Active 2 obsahuje vylepšenú sadu nástrojov na sledovanie, vrátane akcelerometra, gyroskopu, GPS a geomagnetického snímača. Tým sa otvárajú príležitosti na použitie rozšírenej reality (AR) pre vzdialenú podporu, školenie a prispôsobené firemné nástroje, ktoré sa dajú využiť na čokoľvek, od správy majetku až po kontrolu zariadení (potrebný AR softvér tretej strany).

Samsung Galaxy Tab Active 2

Výkonný

Galaxy Tab Active 2 je z vonkajšej strany odolný a výkonný vo vnútri, s kapacitou 3 GB pamäte RAM a 1,6 GHz Octa-core procesorom, ktorý umožňuje ľahkú prácu pri náročných úlohách. Či už ide napríklad o multi-tasking s radom aplikácií a softvérových programov, môžete sa s istotou pustiť do práce.

Samsung Galaxy Tab Active 2

Rýchlejšie skenovanie a kontroly ID

Potrebujete rýchlo prenášať dáta medzi zariadeniami alebo zrýchliť každodenné úlohy, ako je skenovanie čiarového kódu? Galaxy Tab Active 2 je vybavený vstavanou funkciou Near Field Communication (NFC), ktorá umožňuje vykonávať úlohy jednoduchým klepnutím na tablet proti inému zariadeniu s podporou NFC. Navyše s 8MPx zadným fotoaparátom a 5MPx prednou kamerou môžete ľahko zachytiť a skenovať čiarové kódy, QR kódy a doklady totožnosti.

Samsung Galaxy Tab Active 2

Spojte tablet a notebook vďaka Pogo Pin

Od teraz môžte rýchlo a jednoducho prepínať z nastavenia tabletu na laptop pripojením klávesnice ku konektoru Pogo Pin Galaxy Tab Active 2. Tablet je ideálny pre prácu v exteriéry alebo počas Vášho dochádzania, aby ste navštívili klienta, zatiaľ čo Pogo Pin uľahčuje prácu pri stole alebo v kancelárii.

Samsung Galaxy Tab Active 2

Zabezpečenie mobilnej siete v oblasti obrany

S biometrickým bezpečnostným prvkom, vrátane snímania odtlačkov prstov a rozpoznávania tváre, aj keď sa tablet dostane do nesprávnych rúk, vaše obchodné údaje zostanú bezpečné. Použitie jedinečného odtlačku prsta alebo profilu tváre na zamknutie a odomknutie tabletu tiež znamená, že si nemusíte pamätať PIN kód. Navyše, vďaka najlepšej bezpečnostnej ochrane Knox vo svojej triede je váš tablet chránený pred cyber-útokmi v reálnom čase - takže sa môžete zamerať na prácu, ktorú máte k dispozícii.

Samsung Galaxy Tab Active 2

Prispôsobené pre vašu firmu

Pomocou prispôsobenia Knox môžete konfigurovať a prispôsobiť svoj Galaxy Tab Active 2 tak, aby najlepšie vyhovoval vašim obchodným potrebám. Obmedzte svoje tablety, aby mohli vykonávať len predkonfigurované úlohy, premenovať všetky vaše zariadenia na logo vašej spoločnosti alebo dokonca vytvoriť vlastné obchodné portály špeciálne pre vašu pracovnú silu. S prispôsobením Knox je všetko možné!

Displej

Veľkosť displeja:8 "
Rozlíšenie displeja:1280 x 800 px
Typ displeja:TFT LCD

Výkon

Operačný systém:Android 7.1 Nougat
Frekvencia procesora (GHz):1,6 GHz
Počet jadier procesora:8 x
Veľkosť RAM (GB):3 GB
Veľkosť úložisko (GB):16 GB
senzory:G-senzor, Senzor priblíženia, Senzor okolitého svetla, Digitálny kompas, Gyroskopický senzor, Čítačka odtlačkov prstov
Kapacita batérie:4450 mAh

Pripojenie

Slot na pamäťové karty:áno
Počet SIM kariet:1
Typ SIM karty:nano SIM
Najrýchlejšie dátová sieť:LTE (4G)
Pásma LTE:1800 MHz, 900 MHz, 800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz
Bezdrôtové pripojenia:Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Glonass
Drôtová pripojenie:3,5mm jack, typ-C 

Multimedia

Rozlíšenie hlavného fotoaparátu:8 MPx
Rozlíšenie videokamery:1080p (1920x1080)
Predná videokamera:áno
Rozlíšenie predného fotoaparátu:5 MPx

Vzhľad

Farba:čierna
konštrukcia:dotykový
Rozmery (v x š x h):128 x 215 x 10 mm
Hmotnosť (g):415 g

Ďalšie informácie

Odladěnost a spoľahlivosť:Výborná
Značka:Samsung
Obsah balenia:nabíjačka, USB kábel

Recenzia

Recenzia k produktu: Samsung Galaxy Tab Active 2 8 16GB WiFi Čierny

    Kvalita
    Cena