Smart hodinky Samsung GearS2 SM-R7200ZK, Čierne

Napísať recenziu

SKU: 1110105373

Značka: Samsung


Skladom externe  

Ihneď k odberu

Do 2 dní

Centrálny sklad
Banská Bystrica, OC Terminal
Bánovce nad Bebravou, OC Tesco
Bardejov, OC Kaufland
Bardejov, OC Tesco
Brezno, OC Kaufland
Brezno, OC Tesco
Detva
Dolný Kubín
Dunajská Streda
Hlohovec, OC Tesco
Humenné
Kežmarok
Košice
Liptovský Mikuláš
Martin, OC Tulip
Michalovce
Myjava
Námestovo
Nové Mesto nad Váhom
Partizánske, OC Tesco
Pezinok
Piešťany
Poprad, OC Tesco
Považská Bystrica
Púchov
Revúca
Rimavská Sobota
Rožňava
Ružomberok
Senica
Snina
Spišská Nová Ves, Letná ul.
Spišská Nová Ves, OC Madaras
Spišská Nová Ves, OC Tesco
Spišská Nová Ves, OC Kaufland
Stará Ľubovňa, OC Kaufland
Šaľa
Trebišov
Trnava
Trnava kiosk
Vranov nad Topľov
Zvolen
Žiar nad Hronom
Žilina

156,65 € bez DPH 187,98 €

Hodinky Gear S2 od spoločnosti Samsung sa rýchlo stanú vašou súčasťou, bez ktorej sa nehnete ani na krok. Dostanú sa vám pod kožu nielen svojou nabitou výbavou, ale tiež jedinečným dizajnom inšpirovaným Atelierom Mendini, s ktorým dokonale vyzdvihnete svoj osobitý štýl. Hodinky v sebe skrývajú množstvo chytrých aplikácií na každý deň, ponúkajú široké možnosti pripojenia a dohliadnu aj na vaše zdravie. Ba čo viac, čoskoro ich budete môcť využiť i ako peňaženku.

Hodinky Gear S2 perfektne obomknú vaše zápästie. Majú odolné telo z nerezovej ocele. Môžete si ich vziať ku každej príležitosti , pretože výmena pásku i prispôsobenie ciferníka je viac než jednoduché.

Vkus, vtip a zmysel pre farby týmto hodinkám požičal Italský dizajnér a architekt Alessandro Mendini. Vďaka nemu vznikol aj sortiment jedinečných remienkov a ciferníkov, ktoré nezaprú svoju výnimočnosť a dokonale vyzdvihnú váš originálny štýl.

Stačí jemné otočenie prstencom a razom vám budú k dispozícii všetky základné funkcie smartphonu. Môžete tak prechádzať emaily, preskakovať skladby behom prehrávania alebo trebárs hľadať v mapách. S každým otočením bude váš svet o kúsok lepší.

S aplikáciou S Health budete mať svoje zdravie pod kontrolou. Môžete sledovať tep svojho srdca, každodennú úroveň aktivity, počet ujdených krokov a dokonca i pomer medzi príjmom vody a kofeínu. Samozrejmosťou sú i motivačné správy, ktoré vás skvelo naladia na nadchádzajúcu aktivitu.

Vďaka bezdrôtovému nabíjaciemu doku môžete svojim hodinkám dopriať prísun energie vždy, keď to budú potrebovať. Vy tak budete stále fit, zostanete pripojení a v neďalekej dobe s týmto modelom budete môcť dokonca aj platiť.

Aby pre vás tieto hodinky boli ozajstným prínosom, pripravuje pre vás spoločnosť Samsung spolu s partnermi stále nové aplikácie.

Chcete si ísť zabehať v rytme svojich obľúbených skladieb? S hodinkami Gear S2 to nie je problém. Majú v sebe totiž dostatok miesta pre váš celý obľúbený playlist, ktorý môžete jednoducho synchronizovať z vášho telefónu.

Recenzia

Recenzia k produktu: Smart hodinky Samsung GearS2 SM-R7200ZK, Čierne

    Kvalita
    Cena