Samsung T590 Galaxy Tab A 10.5 WiFi Čierny

Samsung T590 Galaxy Tab A 10.5 WiFi Čierny

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110228151

Značka: Samsung


Dostupnosť: Nie je na sklade


263,32 € bez DPH 315,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Produkt v inej farbe:

Samsung Galaxy Tab A

Galaxy Tab A ponúka všetko, čo od tabletu očakávate a ešte oveľa viac. Ohúria vás jeho štyri 3D surroundové reproduktory, dychberúci 10,5" displej, výkonný procesor a batéria so skutočne dlhou životnosťou.


Čítať viac

Detaily

Lahôdka pre oči

Zoznámte sa s vašim novým domácim spoločníkom Galaxy Tab A (2018, 10,5). Tablet s 10,5 palcovým displejom, štvorkanálovými 3D surroundovými reproduktormi, vysokým výkonom a dlhou výdržou batérie je ako stvorený pre rodinné používanie.

Samsung Galaxy Tab A

Súčasť rodiny

Vďaka čistému prevedeniu 10,5 palcového displeja s pomerom strán 16:10 poskytne Galaxy Tab A (2018, 10,5) vám a vašej rodine skutočne pohlcujúci divácky zážitok ako z kinosály.

Samsung Galaxy Tab A

Obklopte sa zvukom

Spoznajte novú dimenziu zvuku so štvorkanálovou repro sústavou. Štyri reproduktory v rohoch zariadenia zabezpečia priestorový zvuk a prispôsobia stereo nastavenia podľa smerovania obrazovky. Audio využívajúce riešenie Dolby Atmos sa skutočne hýbe a vy si tak doprajete bohaté 3D surroundové počúvanie.

Samsung Galaxy Tab A

Sledujte vás obľúbený obsah celé hodiny

Odpojte svoj Tab A (2018, 10,5) a zoberte si ho so sebou. Jeho 7300mAh batéria vydrží na jedno nabíjanie prehrávať videá až 15 hodín. A funkcia Fast Charging umožňuje plné nabitie za menej ako 3 a pol hodiny. Pripravte sa na dlhé používanie bez zbytočného čakania.

Samsung Galaxy Tab A

Vyšší výkon

Galaxy Tab A (2018, 10,5) disponuje AP čipsetom a 3GB operačnou pamäťou RAM, čím znižuje záťaž a zvyšuje výkon. Je vybavený tiež 32GB úložiskom a micro SD vstupom, vďaka ktorému môžete získať až 400GB pamäte a ukladať si vaše obľúbené filmy vo vysokom HD rozlíšení.

Samsung Galaxy Tab A

Aktívny aj v stand-by režime

Galaxy Tab A (2018, 10,5) nikdy skutočne neoddychuje. Počas nabíjania v stojane totiž dokáže funkcia Daily Board napríklad zobrazovať vaše obľúbené fotografie. Alebo vás informovať o počasí, čase alebo vašom kalendári.

Samsung Galaxy Tab A

Rozšírte si obzory

Riešenie Bixby Vision ponúka funkciu Live Result, vďaka ktorej sa toho môžete v reálnom čase veľa dozvedieť. Prezrite si informácie o tovare, ktorý práve vidíte vo výklade obchodu, zistite viac o pamiatkach či prekladajte značky a jedálne lístky v cudzom jazyku. Ikonu Bixby Vision nájdete v hľadáčiku fotoaparátu.

Samsung Galaxy Tab A

Pre celú rodinu

Galaxy Tab A (2018, 10.5) disponuje režimom pre viacerých používateľov a tak môže tablet využívať každý člen rodiny po svojom. Vytvorte si až osem osobitných používateľských účtov, v ktorých si jednotlivci môžu podľa preferencií meniť nastavenia.

Samsung Galaxy Tab A

Bezpečný pre každého

Režim Samsung Kids poskytuje špeciálne užívateľské rozhranie pre deti, ktoré umožňuje rodičom mať kontrolu nad prezeraným obsahom a časom používania. Deti tak môžu využiť intuitívne vzdelávacie a zábavné funkcie, ktoré im schvália ich rodičia.

Samsung Galaxy Tab A

Zábava a vzdelanie pre deti

Galaxy Tab A (2018, 10,5) slúži vďaka vstavaným aplikáciám a ďalšiemu obsahu ako vzdelávacia pomôcka pre všetky zvedavé deti. Aplikácie Galaxy pre deti a stránky spoločnosti LEGO ponúkajú voľné dostupný aj platený obsah.

Samsung Galaxy Tab A

Displej

Veľkosť displeja:10,5 "
Rozlíšenie displeja:1920 x 1200 px
Typ displeja:TFT

Výkon

Operačný systém:Android
Frekvencia procesora (GHz):1,8 GHz
Počet jadier procesora:8 x
Veľkosť RAM (GB):3 GB
Veľkosť úložisko (GB):32 GB
Senzory:Akcelerometer, Gyroskop, Geomagnetický senzor, Hallový senzor, RGB svetelný senzor
Kapacita batérie:7300 mAh

Pripojenie

Slot na pamäťové karty:áno, až do 400 GB
Bezdrôtové pripojenia:Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Glonass
Drôtová pripojenie:3,5mm jack, USB 2.0

Multimedia

Rozlíšenie hlavného fotoaparátu:8 MPx
Rozlíšenie videokamery:1080p (1920x1080)
Predná videokamera:áno
Rozlíšenie predného fotoaparátu:5 MPx

Vzhľad

Farba:čierna
konštrukcia:dotykový
Rozmery (v x š x h):260.0 x 161.1 x 8.0 mm
Hmotnosť (g):529 g

Ďalšie informácie

Odladěnost a spoľahlivosť:Výborná
Značka:Sasmung
Obsah balenia:nabíjačka, USB kábel

Recenzia

Recenzia k produktu: Samsung T590 Galaxy Tab A 10.5 WiFi Čierny

    Kvalita
    Cena