Samsung T830 Galaxy Tab S4 9.7 64GB WiFi Čierny (SM-T830NZAAXEZ)

Samsung T830 Galaxy Tab S4 9.7 64GB WiFi Čierny

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110227331

Značka: Samsung


Dostupnosť: Nie je na sklade


475,00 € bez DPH 570,00 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Samsung T830 Galaxy Tab S4

Nový Samsung Galaxy Tab S4 je žralokom v rybníku tabletov s operačným systémom Android. Masívny 10.5" Super AMOLED displej s pomerom 16:10 v úctyhodnom rozlíšenie QHD + (2560 x 1600) so svojím farbným podaním predbehne akúkoľvek inú obrazovku. Vysoký pomer displeja k telu tabletu sprostredkováva širokouhlé sledovanie videí či filmov takmer bez akýchkoľvek rušivých elementov.


Čítať viac

Detaily

Neobmedzený Multitasking

Vylepšený Galaxy Tab S4 je maximálne prispôsobený vášmu aktívnemu životnému štýlu doma ale aj na cestách. Stane sa vaším najlepším spoločníkom pre zábavu či náročný multitasking. pri čom sa nebudete musieť nijako obmedzovať. Všetko je pre neho hračka.

Samsung Galaxy Tab S4

Samsung DeX. - produktivita bez námahy

Samsung Galaxy Tab S4 je prvým tabletom, ktorý podporuje možnosti Samsung DeX. Získate tak efektivitu práce podobnú ako na stolnom počítači vylepšenú o výhody mobilného zariadenia. Nepotrebujete DeX Station ani DeX Pad, jednoducho sa pripojte pomocou HDMI rozhrania. So zapojenou klávesnicou, myšou a monitorom objavíte nový rozmer práce či zábavy.

Samsung Galaxy Tab S4

Využívajte ho aj ako počítač

Vrhnite sa do práce. Galaxy Tab S4 vám ponúkne prostredie stolného počítača - môžete využívať klasický hlavný panel, pracovnú plochu s viacerými oknami súčasne, či výhody tradičného ovládania klávesnicou a myšou. Stačí aktivovať Samsung DeX cez panel rýchleho spustenia na obrazovke tabletu, pripojiť klávesnicu a myš kompatibilnú so systémom Android a získate možnosti, na ktoré ste zvyknutý z domova alebo kancelárie.

Samsung Galaxy Tab S4

Rozdeľte si prácu

Urobte si pohodlie aby ste mohli podávať väčší výkon. Rozhranie Samsung DeX môžete používať aj na pripojenom monitore. Na obrazovke tabletu zas budete súčasne pracovať v prostredí systému Android. Alebo pripojený tablet premeňte na touchpad, digitizér či dotykovú klávesnicu.

Samsung Galaxy Tab S4

Vždy pripravený

Zapíšte si svoje nápad skôr, než ho zabudnete. Vďaka funkcii Screen-Off Memo môžete perom S Pen rýchlo zapisovať poznámky, a to aj v prípade ak je obrazovka tabletu neaktívna. Hrot multifunkčného pera je tenký len 0,7 mm a tak zaručuje presné a prirodzené písanie či kreslenie.

 Samsung Galaxy Tab S4

Vytvárajte animácie

Získajte prístup k rozsiahlym možnostiam ponuky Air Command. Stačí podržať dotykové pero S Pen nad displejom a stlačiť tlačidlo. Môžete kresliť na fotografie, vytvárať vlastné animácie s funkciou Živé správy a originálne oživiť komunikáciu s priateľmi. A s nabíjaním pera si nemusíte robiť starosti. S Pen totiž nepotrebuje batériu.

Samsung Galaxy Tab S4

Požičajte si jazykové znalosti

Air Command dokáže preložiť slová a frázy len pomocou jednoduchého gesta dotykového pera. Dokonca si môžete zvoliť a uložiť preferovanú menu a miery - S Pen ju pri preklade automaticky prevedie.

Samsung Galaxy Tab S4

Nechajte sa vtiahnuť do víru zábavy

Galaxy Tab S4 poskytuje rozšírené možnosti zobrazenia na kompaktnom zariadení. Minimalizáciou rámikov, odstránením loga v hornej časti a tlačidla Domov, Samsung vytvoril rozsiahlu obrazovku s uhlopriečkou 10,5 palcov. Vylepšený Super AMOLED displej s priemerom strán 16 : 10 vám poskytnite oveľa lepší vizuálny dojem zo sledovania obľúbeného obsahu.

Samsung Galaxy Tab S4

Obklopte sa zvukom

Vychutnajte si dokonale vyvážené audio kalibrované expertmi zo spoločnosti AKG. Štyri reproduktory poskytujú tabletu S4 výnimočný zvuk. Technológia Dolby Atmos prináša priestorové 3D audio, ktoré povýši sledovanie každého filmu na výnimočne pohlcujúci a realistický zážitok.

Samsung Galaxy Tab S4

Nekončiaci zážitok zo sledovania

Batéria Galaxy Tab S4 s kapacitou 7 300 mAh zvládne až 16 hodín prehrávania videa. Sledovanie vašich obľúbených programov tak nebude žiadny problém. A ak sa počas filmového maratónu vybije, s podporou rýchleho nabíjania bude už za 200 minút opäť stopercentný.

Samsung Galaxy Tab S4

Užitočný aj v pohotovostnom režime

Pre chvíle, keď Galaxy Tab S4 nepoužívate, ho môžete premeniť na inteligentný domáci displej. S funkciou Daily Board si napríklad počas nabíjania môžete nechať zobraziť svoje obľúbené fotografie. Alebo sa tablet môže stať vaším užitočným spoločníkom, ktorý vám ukáže predpoveď počasia, presný čas či váš kalendár.

Samsung Galaxy Tab S4

Bixby vám pomôže

Zamerajte sa na to dôležité a ostatné nechajte na Bixby. Zatiaľ čo budete pomocou aplikácie SmartThings nastavovať svoje domáce spotrebiče, inteligentný asistent Bixby môže nastaviť klimatizáciu alebo ovládať práčku. Funkcia Bixby Voice bude pridaná pri aktualizácii softvéru v roku 2019.

Samsung Galaxy Tab S4

Získajte iný pohľad na svet

S funkciou Bixby môžete pomocou možnosti Live Result vyhľadávať informácie v reálnom čase. Nakúpite tovar, ktorý práve uvidíte vo výklade. Identifikujete pamiatky, podniky a ďalšie zaujímavé miesta. Alebo si okamžite preložíte menu v reštaurácii. To všetkou len s pomocou ikony Bixby Vision pri spustení fotoaparátu.

Samsung Galaxy Tab S4

Kľúč je vo vašich očiach

Galaxy Tab S4 je teraz vybavený nielen technológiou rozpoznávania tváre, ale aj snímačom očnej dúhovky. Pre odomknutie zariadenia stačí len rýchly sken vašej tváre alebo očí. Vďaka biometrickému zabezpečeniu spolu s funkciou Zabezpečený priečinok ochránite aj svoje súkromné súbory a aplikácie.

Samsung Galaxy Tab S4

Mimoriadne spoľahlivé zabezpečenie

Ochráňte svoje dáta. Bezpečnostné riešenie Samsung Knox je vytvorené na úrovni čipu a spustí sa ihneď po zapnutí vášho tabletu. Niekoľko úrovní zabezpečenia vám umožní jednoducho oddeliť pracovné a súkromné súbory a uložiť dôležitý obsah do Zabezpečeného priečinku, do ktorého budete mať prístup iba vy.

Samsung Galaxy Tab S4

Displej

Veľkosť displeja:10,5 "
Rozlíšenie displeja:2560 x 1600 px
Typ displeja:Super AMOLED

Výkon

Operačný systém:Android
Frekvencia procesora (GHz):2,35 GHz, 1,9 GHz
Počet jadier procesora:8 x
Veľkosť RAM (GB):4 GB
Veľkosť úložisko (GB):64 GB
senzory:Akcelerometer, gyroskop, geomagnetický senzor, Hallový senzor, Iris sensor, RGB svetelný senzor, senzor priblíženia
Kapacita batérie:7300 mAh

Pripojenie

Slot na pamäťové karty:áno, microSD až do 400 GB
Bezdrôtové pripojenia:Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Glonass
Drôtová pripojenie:3,5mm jack, USB 3.1 Gen 1 

Multimedia

Rozlíšenie hlavného fotoaparátu:13 MPx
Predná videokamera:áno
Rozlíšenie predného fotoaparátu:8 MPx

Vzhľad

Farba:čierna
konštrukcia:dotykový
Rozmery (v x š x h):249,3 × 164,3 × 7,1 mm
Hmotnosť (g):482 g

Ďalšie informácie

Odladěnost a spoľahlivosť:Výborná
Značka:Samsung
Obsah balenia:nabíjačka, USB kábel

Recenzia

Recenzia k produktu: Samsung T830 Galaxy Tab S4 9.7 64GB WiFi Čierny (SM-T830NZAAXEZ)

    Kvalita
    Cena