AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Silikónové puzdro Karl Lagerfeld na Apple iPhone 14 KLHMP14SSLKHBK Liquid Silicone Karl Head MagSafe čierne

Silikónové puzdro Karl Lagerfeld na Apple iPhone 14 KLHMP14SSLKHBK Liquid Silicone Karl Head MagSafe čierne

Viac pohľadov

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

  • -20 %

Napísať recenziu

SKU: 1110448643

Značka: Karl Lagerfeld


Skladom v 4 predajniach

Dostupnosť v predajniach

34,99 €

Special Price 28,00 € 23,33 € bez DPH


Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Karl Lagerfeld prémiový kryt vyrobený z kombinácie pevného PC plastu na zadnej strane a TPU mäkkého plastu na bokoch as podporou Apple MagSafe príslušenstva. Vďaka tejto kombinácii je kryt veľmi odolný a poskytne telefónu tú najlepšiu ochranu pred poškriabaním, otrasmi, prachu alebo pri prípadnom páde. Materiál na chrbte krytu je číry polykarbonát, odolný proti poškriabaniu a je doplnený o decentné logo Karl Lagerfeld. Samozrejmosťou je, že všetky tlačidlá aj konektory telefónu sú plne prístupné.


Čítať viac


Detaily

Kolekcia Karl Lagerfeld

1

Dom KARLA LAGERFELDA zdieľa ikonickú víziu a estetiku dizajnu svojho zakladateľa Karla Lagerfelda, spojenú so súčasným duchom zameraným na budúcnosť. Charakteristická estetika KARL LAGERFELD kombinuje parížsku klasiku s rockovým štýlom a prispôsobenými siluetami. Jeho portfólio prístupných, ambicióznych kolekcií zahŕňa konfekciu pre ženy, mužov a deti, plus tašky a malé kožené výrobky. Ďalšie kolekcie zahŕňajú hodinky, okuliare, obuv, parfumy, sviečky a módne šperky.

Pohlcujúce maloobchodné skúsenosti spoločnosti KARL LAGERFELD, poháňané angažovanosťou spotrebiteľov, zahŕňajú viac ako 200 monobrandových predajní po celom svete s kľúčovými lokalitami v Paríži, Londýne, Mníchove, Moskve, New Yorku, Dubaji a Šanghaji. Značka sa ďalej spája so spotrebiteľmi prostredníctvom prémiovej veľkoobchodnej distribučnej siete v Európe, na Strednom východe a v Ázii.

Módna ikona Karl Lagerfeld bola celosvetovo známa pre svoj ambiciózny, relevantný a špičkový prístup k štýlu. Bola to prírodná sila spojená s tajomnou osobnosťou a originálnym pohľadom na módu a pop kultúru. Okrem toho, že Lagerfeld bol kreatívnym riaditeľom svojej podpisovej značky, dohliadal na kreatívne smerovanie módnych domov Chanel a Fendi. Jeho vizionársky talent sa ďalej rozšíril za hranice módy a zahŕňal ilustráciu, fotografiu, styling a publikovanie.

Ako sa od tejto značky očakáva, produkty sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré pri šetrnom zaobchádzaní vydržia aj niekoľko rokov. Práve preto sú skutočne vhodnou investíciou, a to aj napriek vyššej cene. Ich presnosťou spracovania a dokonalou súhrou zabezpečia účinnú ochranu pred nečistotami alebo prachom, poškodeniami a škrabancami.

Neváhajte a zakúpte si originálne puzdro celosvetovej módnej značky Karl Lagerfeld, ktorá je dodnes synonymom nezávislosti, originality, elegancie a luxusu.

Recenzia

Recenzia k produktu: Silikónové puzdro Karl Lagerfeld na Apple iPhone 14 KLHMP14SSLKHBK Liquid Silicone Karl Head MagSafe čierne

    Kvalita
    Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.