Smart hodinky Xiaomi Amazfit Bip zelené

Smart hodinky Xiaomi Amazfit Bip zelené

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110209605

Značka: XIAOMI


Dostupnosť: Nie je na sklade


54,08 € bez DPH 64,90 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Produkt v inej farbe:

Xiaomi Amazfit Bip

Xiaomi Amazfit Bip sú impozantné smart hodinky vhodné pre športové aktivity i na každodenné bežné používanie. S hodinkami budete mať pod palcom svoje zdravie a s ním súvisice parametre. Očarí Vás moderný dizajn hodiniek i šikovné funkcie, ktoré ponúkajú.


Čítať viac


Pozrieť všetko príslušenstvo pre:

Xiaomi Amazfit BIP

Detaily

Vzhľad, ktorý si zamilujte

Na prvý pohľad sú smart hodinky vybavené jasným - 1,28 palcovým dotykovým displejom, na ktorom si môžete zobraziť vaše dátové a fitness aplikácie. Obrazovka je antireflexná, ideálna aj pre intenzívne slnečné žiarenie a zároveň je veľmi odolná. Telo Amazfit Bip je vyrobené z polykarbonátového materiálu, ktorý je odolný voči prirodzenému opotrebovaniu a súčasne zostáva ľahký (len 32 g). Snímač tepovej frekvencie je namontovaný na zadnej strane hodín, výsledkom je celková hrúbka iba 8 mm!

Bohatá výbava

Amazfit Bip vydrží na jedno nabitie až 45 dní s batériou 190 mAh. V skutočnosti môže s obmedzeným používaním vydržať aj dva mesiace. Bez ohľadu na poveternostné podmienky vás Amazfit Bip sprevádza všade, pretože je vodotesný. Okrem toho obsahuje dvojité GPS + GLONASS polohovanie (Sony 28nm GPS) pre bezkonkurenčnú presnosť. Systém Smartwatch monitoruje polohu a pohyb vášho tela pomocou GPS a GLONASS s hlasovým upozornením po každom kilometri.

Zdravie na prvom mieste

Zabudovaný monitor srdcovej frekvencie PPG vás bude sledovať s vedeckou presnosťou a efektívnosťou v reálnom čase, pričom vám poskytne podrobnú štatistiku o vašich fitness aktivitách.

Spolupráca s telefónom

Synchronizácia aplikácie Amazfit Bip s aplikáciou MiFit APP alebo Notification & Fitness APP pre aplikáciu Amazfit prostredníctvom technológie Bluetooth 4.0, ako aj váš smartphone, umožní jednoduchý a zábavný proces používania a správy hodín. Samozrejme môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu pri cvičení vďaka vstavanému úložnému priestoru.

Parametre a špecifikácia:

 • Výrobca: Xiaomi
 • Farba: zelená
 • Rozmery: 35 x 42 x 10 mm
 • Displej: 1.28'' always-on transflektívny farebný dotykový LCD- 176 x 176 bodov
 • Hmotnosť: 32 g
 • Batéria: 190 mAh, výdrž 45 dní
 • Hlavné funkcie: odolnosť voči vode a prachu (IP68), senzor tepu, GPS
 • Bluetooth: 4.0

Recenzia

Recenzia k produktu: Smart hodinky Xiaomi Amazfit Bip zelené

  Kvalita
  Cena