AKCIA ! DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY S OSOBNÝM ODBEROM !

Tvrdené sklo na Samsung Galaxy A5 A510 2016 Blue Star

Tvrdené sklo na Samsung Galaxy A5 A510 2016 Blue Star

Viac pohľadov

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Napísať recenziu

SKU: 1110021169

Značka: Blue Star


Skladom v 40 predajniach

Dostupnosť v predajniach

10,99 €

Special Price 5,50 € 4,58 € bez DPH


Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Tvrdené sklo na Samsung Galaxy A5 A510 2016 značky Blue Star s tvrdosťou 9H predĺži životnosť obrazovky vášho smartfónu. Vďaka extrémne nízkej hrúbke 0,3 mm je prakticky nedetekovateľné a neviditeľné. Poskytuje 100% hmatateľnú hodnotu a slobodu použitia.

 • Tvrdené sklo dokonale chráni obrazovku telefónu pred prasknutím, poškriabaním a poškodením. Oleofóbny povlak poskytuje priehľadnosť obrazovky a odolnosť voči odtlačkom prstov a nečistotám.
 • Sklo je vybavené prvkami potrebnými na samo-montáž spolu so špeciálnymi nálepkami na uľahčenie správnej inštalácie skla. Po nanesení sa sklo perfektne prilepí na obrazovku bez toho, aby sa vytvorili vzduchové bubliny. Formulácia bez lepidla uľahčuje odstránenie skla bez toho, aby po ňom ostali stopy.
 • Okraje skla sú zaoblené, čo zaručuje bezpečné používanie.
 • Index tvrdosti: 9H
 • Hrúbka: 0,3 mm
 • V balení: sklenená fólia, odmasťovacie tkaniny, handrička na odstránenie prachu, súprava nálepiek umožňujúcich presné umiestnenie skla na obrazovke
 • Vhodné pre: Samsung Galaxy A30

Čítať viac


Detaily

Tvrdosť 9H

Tvrdené sklo Blue Star s tvrdosťou 9H predĺži životnosť obrazovky vášho smartfónu. Vďaka extrémne nízkej hrúbke 0,3 mm je prakticky nedetekovateľné a neviditeľné Poskytuje 100% hmatateľnú hodnotu a slobodu použitia.

Dokonalá ochranaBluestar temperované sklo

Tvrdené sklo dokonale chráni obrazovku telefónu pred prasknutím, poškriabaním a poškodením. Oleofóbny povlak poskytuje priehľadnosť obrazovky a odolnosť voči odtlačkom prstov a nečistotám.

Jednoduchá aplikácia

Sklo je vybavené prvkami potrebnými na samo-montáž spolu so špeciálnymi nálepkami na uľahčenie správnej inštalácie skla. Po nanesení sa sklo perfektne prilepí na obrazovku bez toho, aby sa vytvorili vzduchové bubliny. Formulácia bez lepidla uľahčuje odstránenie skla bez toho, aby po ňom ostali stopy.

Okraje skla sú zaoblené, čo zaručuje bezpečné používanie.

Index tvrdosti: 9H
Hrúbka: 0,3 mm

V balení:
- sklenená fólia
- odmasťovacie tkaniny
- handrička na odstránenie prachu
- súprava nálepiek umožňujúcich presné umiestnenie skla na obrazovke

Viac o ochrane telefónov a tvrdených sklách sa dočítate v našom Digitáll-nom Magazíne

Recenzia

Recenzia k produktu: Tvrdené sklo na Samsung Galaxy A5 A510 2016 Blue Star

  Kvalita
  Cena