Valentínske silikónové puzdro Ultra Trendy Heart pre Samsung Galaxy S6

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Napísať recenziu

SKU: 1110166800


Nie je na sklade


7,49 € bez DPH 8,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Vyznajte lásku na Valentína puzdrom na mobil plným romantiky. Unikátne valentínske puzdro stvorené ako darček pre zamilovaných.
Ultra Trendy je kombináciou efektívnej ochrany a skvelého štýlu. Do jemných ornamentov a motívov sa zamiluje každá žena. Puzdro je veľmi tenké, ale dobre chráni chrbát a boky telefónu.

Farba: viacfarebná
Materiál: TPU (termoplastický polyuretán)
Výrobca: TelForceOne
Značka: OEM
Vhodné pre: Samsung Galaxy S6
Vzor: srdce


Čítať viac


Detaily

ULTRA TRENDY

 

Ak sa neradi zdržiavate neustálym otváraním a zatváraním puzdra, a chcete mať stály prístup obrazovke svojho telefónu, tak silikónové kryty z kolekcie Ultra Trendy sú pre vás ideálnym riešením. Vďaka kvalitnému TPU materiálu nie sú len štýlovým doplnkom, ale aj spoľahlivou ochranou.

Viac o tom ako si vybrať správny obal pre svoj telefón sa dočítate v našom Digitállnom Magazíne .

 

UKÁŽTE SVOJ ŠTÝL

Ultra Trendy kolekcia ponúka širokú škálu módnych vzorov, medzi ktorými si určite nájdete svoj obľúbený. Okrem najrôznejších vzorov si viete vybrať aj z pestrej palety farebných kombinácii, ktoré skrášlia váš smartfón. Dokonca si puzdro môžete zladiť aj s ročným obdobím. Stačí si len nájsť to správne prevedenie pre vás.

 

 

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA A POUŽÍVANIE

Aplikácia výrobku je vďaka stopercentnej kompatibilite s daným telefónom veľmi jednoduchá a rýchla. Keďže obsahuje všetky výrezy a otvory, vôbec nebráni prístupu k ovládacím prvkom, konektorom a fotoaparátu. Počas akejkoľvek manipulácie so zariadením silikónový obal nemusíte skladať dole.

 

EFEKTÍVNA OCHRANA A KVALITNÝ MATERIÁL

Škrabance, prach a ani nečistoty už nemajú šancu zničiť váš telefón. Dokonalé spracovanie puzdra z kvalitného TPU materiálu pevne drží smartfón a chráni celú zadnú časť, na ktorej by pri náhodnom nešťastnom páde mohli vzniknúť rozsiahle poškodenia. Jemný a príjemný silikón sa pohodlne drží v rukách a nešmýka sa.

 

INFO

  • Materiál: TPU (termoplastický polyuretán)

  • Výrobca: TelForceOne

  • Značka: OEM

  • Funkcie: ochrana telefónu, výrezy pre porty

  • Vhodné pre:

 

Recenzia

Recenzia k produktu: Valentínske silikónové puzdro Ultra Trendy Heart pre Samsung Galaxy S6

    Kvalita
    Cena