AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Vodoodolné puzdro na mobil Baseus ACFSD-E03 IPX8 7.2" modré

Vodoodolné puzdro na mobil Baseus ACFSD-E03 IPX8 7.2" modré

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

  • -20 %

Napísať recenziu

SKU: 1110445981

Značka: Baseus


Skladom v 3 predajniach

Dostupnosť v predajniach

14,99 €

Special Price 12,00 € 10,00 € bez DPH


Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Produkt v inej farbe:

Letné kúpanie si môžete naplno vychutnávať aj so svojím telefónom vďaka Baseus vodoodolnému puzdru, ktoré telefón dokonale chráni pri bazéne aj priamo vo vode, kde vydrží ponor až do hĺbky 30 metrov. Buďte zastihnuteľní pri dôležitých hovoroch, vytvárajte si dovolenkové fotografie a používajte aplikácie bez obmedzení, o čo sa postarajú aj perfektné dotykové vlastnosti puzdra a praktická nastaviteľná šnúrka.


Čítať viac

Detaily

Ochrana pri aj vo vode

Na pláži je telefón chránený proti piesku, pri jazere proti prachu, odkiaľ je s ním možné pokračovať priamo do vody, kúpať sa, potápať a robiť všetky druhy vodných športov. Praktická a pohodlná nastaviteľná šnúrka na krk alebo zápästie zabezpečí, aby puzdro neodplávalo z dohľadu.

Ak telefón potrebujete mať pri sebe aj počas plávania alebo potápania sa, v bezpečí ho udrží dokonalý vodotesný systém, ktorý si vyslúžil certifikát IPX8, ktorý potvrdzuje bezpečné ponorenie až do hĺbky 30 m a nepretržitý pobyt vo vode.

 1

Dokonalý obraz

Materiály zaručujú dokonalý obraz a nezmenené dotykové vlastnosti. Všetky funkcie telefónu sa zobrazujú na transparentnej, dokonale čistej a jasnej obrazovke, s citlivým dotykom, ktorá je odolná voči zožltnutiu, zanechávaniu odtlačkov prstov a tvorbe vzduchových bublín.

Päťnásobná ochrana

Nový päťvrstvový systém je skutočnou zárukou maximálnej ochrany telefónu. Uzamykanie transparentnej časti zabezpečuje tesniaci pás, nasúvací valec a otočné päťvrstvové tesnenie.

 Vlastnosti

1

  • materiál: PC + TPU + bavlna
  • rozmery: 210 x 110 mm, šnúrka: 380 mm
  • vhodné na: zariadenia do 7,2"
  • certifikát vodoodolnosti: IPX8

 

Recenzia

Recenzia k produktu: Vodoodolné puzdro na mobil Baseus ACFSD-E03 IPX8 7.2" modré

    Kvalita
    Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.