Vodeodolné puzdro Glow so šnúrkou 4,8 - 5,8" 175x105 mm ružové

Vodeodolné puzdro Glow so šnúrkou 4,8 - 5,8" 175x105 mm ružové

Viac pohľadov

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Napísať recenziu

SKU: 1100169294


Skladom externe  

Ihneď k odberu

Do 7-10 dní

Centrálny sklad
Banská Bystrica, OC Terminal
Bardejov, OC Kaufland
Bardejov, OC Tesco
Brezno, OC Kaufland
Brezno, OC Tesco
Detva
Dolný Kubín
Hlohovec, OC Tesco
Humenné
Kežmarok
Košice
Liptovský Mikuláš
Martin, OC Tulip
Michalovce
Myjava
Námestovo
Nové Mesto nad Váhom
Partizánske, OC Tesco
Pezinok
Piešťany
Poprad, OC Tesco
Považská Bystrica
Prešov, OC Tesco
Púchov
Revúca
Rimavská Sobota
Rožňava
Senica
Snina
Spišská Nová Ves, Letná ul.
Spišská Nová Ves, OC Madaras
Spišská Nová Ves, OC Tesco
Spišská Nová Ves, OC Kaufland
Stará Ľubovňa, OC Kaufland
Šaľa
Trebišov
Trnava
Trnava kiosk
Vranov nad Topľov
Zvolen
Žiar nad Hronom
Žilina

7,49 € bez DPH 8,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Univerzálne vodotesné puzdro určené pre mobilné telefóny. Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu zaisťuje bezpečnosť a dlhú životnosť vášho telefónu. Dotykový materiál vám umožní používať telefón bez vyberania z puzdra. Je praktické a funkčné. Západka poskytuje dostatočnú tesnosť, takže puzdro je ideálne pre bicyklovanie, turistiku, kempovanie alebo iné situáciácie, kedy je pravdepodobné, že telefón bude vystavený vode. Sada obsahuje prívesok, prostredníctvom ktorého si bude môcť puzdro s telefónom zavesiť na krk alebo na iné miesto. Fluorescenčné farby a reflexné prvky dodatočne zaistia bezpečnosť na cestách.
Čítať viac

Detaily

VODEODOLNÉ

Radi chodíte na kúpaliská a plavárne, no stále máte problém s tým, že nemáte kde ukryť telefón a bojíte sa ho nechať len tak bez dozoru? Tak si ho vezmite so sebou! Presne to vám umožnia vodeodolné puzdrá, ktoré majú univerzálnu veľkosť, takže do nich zmestí väčšina modelov smartfónov vhodnej veľkosti.

Viac o tom ako si vybrať správny obal pre svoj telefón sa dočítate v našom Digitállnom Magazíne .

 

PRAKTICKÉ VYHOTOVENIE

Vodotesný obal má síce jednoduchý, no praktický priehľadný dizajn. Vďaka tomu môžete stále kontrolovať svoj mobil a mať pod palcom upozornenia, uvidíte všetky prichádzajúce hovory či textové správy. Univerzálne puzdrá neslúžia len na uschovanie mobilných zariadení, ale sú vhodné aj pre tablety, stačí si len vybrať vhodnú veľkosť.

 

VŠESTRANNÉ VYUŽITIE

S týmto obalom môžete skutočne všetko. Urobte si pod vodou selfie, objavujte morský život a zachyťte jeho krásne aj keď máte smartfón vložený vnútri. Pomocou praktickej šnúrky si ho môžete zavesiť na krk alebo obtočiť okolo zápästia a nonstop si ho strážiť. Výborne ho využijete aj pri bicyklovaní, kempovaní alebo turistike, kedy vás môže postihnúť nečakaný dážď. Rovnako je aj ideálnym spoločníkom na pláž, aby žiadna kvapka vody nespôsobila poškodenie displeja, respektíve celého zariadenia.

 

 

DOTYKOVÝ POVRCH

Veľkou výhodou je dotykový materiál, ktorý vám dovoľuje manipulovať so zariadením aj keď je vložené vo vnútri. Vysokokvalitný plastový obal zaručí špičkovú ochranu a dlhú životnosť telefónu.

 

 

INFO

  • Materiál: vodeodolný plast

  • Funkcie: ochrana telefónu, vodotesnosť, dotykový materiál

  • Univerzálna veľkosť

 

Recenzia

Recenzia k produktu: Vodeodolné puzdro Glow so šnúrkou 4,8 - 5,8" 175x105 mm ružové

    Kvalita
    Cena