AKCIA ! DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY S OSOBNÝM ODBEROM !

Vodeodolné puzdro s mini jackom 4,5 - 5,0" 162x100 mm čierne

Vodeodolné puzdro s mini jackom 4,5 - 5,0" 162x100 mm čierne

Viac pohľadov

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Napísať recenziu

SKU: 1110074114


Nie je na sklade


9,99 €

Special Price 5,00 € 4,17 € bez DPH

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Vodotesný kryt telefónu je skvelý doplnok, ktorý chráni pred vlhkosťou a pieskom. S ním sa nemusíte starať o smartphone počas prázdnin pri mori alebo na víkende na jazere. Puzdro je vyrobené z odolnej dotykovej fólie, má tiež pevný zámok, ktorý chráni pred vodou alebo prachom. Funkčným prídavkom je zabudovaný mini jack umožňujúci zasunutie slúchadiel bez hrozby zaplavenia telefónu. Kryt je dodávaný s komfortnou mašľou na uchytenie okolo krku.
Čítať viac

Detaily

VODEODOLNÉ

Radi chodíte na kúpaliská a plavárne, no stále máte problém s tým, že nemáte kde ukryť telefón a bojíte sa ho nechať len tak bez dozoru? Tak si ho vezmite so sebou! Presne to vám umožnia vodeodolné puzdrá, ktoré majú univerzálnu veľkosť, takže do nich zmestí väčšina modelov smartfónov vhodnej veľkosti.

Viac o tom ako si vybrať správny obal pre svoj telefón sa dočítate v našom Digitállnom Magazíne .

 

PRAKTICKÉ VYHOTOVENIE

Vodotesný obal má síce jednoduchý, no praktický priehľadný dizajn. Vďaka tomu môžete stále kontrolovať svoj mobil a mať pod palcom upozornenia, uvidíte všetky prichádzajúce hovory či textové správy. Univerzálne puzdrá neslúžia len na uschovanie mobilných zariadení, ale sú vhodné aj pre tablety, stačí si len vybrať vhodnú veľkosť.

 

VŠESTRANNÉ VYUŽITIE

S týmto obalom môžete skutočne všetko. Urobte si pod vodou selfie, objavujte morský život a zachyťte jeho krásne aj keď máte smartfón vložený vnútri. Pomocou praktickej šnúrky si ho môžete zavesiť na krk alebo obtočiť okolo zápästia a nonstop si ho strážiť. Výborne ho využijete aj pri bicyklovaní, kempovaní alebo turistike, kedy vás môže postihnúť nečakaný dážď. Rovnako je aj ideálnym spoločníkom na pláž, aby žiadna kvapka vody nespôsobila poškodenie displeja, respektíve celého zariadenia.

 

 

DOTYKOVÝ POVRCH

Veľkou výhodou je dotykový materiál, ktorý vám dovoľuje manipulovať so zariadením aj keď je vložené vo vnútri. Vysokokvalitný plastový obal zaručí špičkovú ochranu a dlhú životnosť telefónu.

 

 

INFO

  • Materiál: vodeodolný plast

  • Funkcie: ochrana telefónu, vodotesnosť, dotykový materiál

  • Univerzálna veľkosť

 

Recenzia

Recenzia k produktu: Vodeodolné puzdro s mini jackom 4,5 - 5,0" 162x100 mm čierne

    Kvalita
    Cena