Xiaomi Amazfit Stratos 2S Black

Xiaomi Amazfit Stratos 2S Black

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110232958

Značka: XIAOMI


Dostupnosť: Nie je na sklade


158,09 € bez DPH 189,71 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

XIAOMI Amazfit Stratos 2S

Športovo- elegantné hodinky majú vo výbave skvelé funkcie pre využitie na každý deň. Inteligentné hodinky vás očaria krásnym vodotesným dizajnom s keramickým rámčekom, výdržou batérie až 5 dní či vnútornou pamäťou pre hudobné skladby. O ich perfektom dizajnovom spracovaní nie je pochýb, nakoľko zaň získlali prestížne ceny v roku 2018.


Čítať viac

Detaily

Vhodné na šport aj do práce

Krásny, minimalistický a pritom športový vzhľad prepracovaný do najmenšieho detailu vytvára zo smart hodiniek Amazfit Stratos 2S spoločníka na každý deň, či ich vezmete do práce alebo s nimi vybehnete von. Hodinky sú vyrobené z kombinácie kvalitných materiálov, ako je napríklad tvrdené 2,5D sklo Gorilla Glass, ktoré je veľmi odolné. Decentné značenie ciferníkov, reflexný farebný displej alebo rám ciferníka z ručne leštenej keramiky vytvárajú jedinečné prevedenie, ktoré neostane bez povšimnutia vášho okolia.

 Xiaomi Amazfit Stratos 2S Black

Odolnosť 5 ATM

Amazfit Stratos 2S nie sú obyčajným módným doplnkom, ale aj funkčným smart príslušenstvom, vďaka čomu ich môžete bez problémov vziať na plaváreň a vykonávať s nimi plavecký tréning.

Xiaomi Amazfit Stratos 2S Black

Športové režimy

Inteligentné hodinky Amazfit Stratos 2S ponúkajú možnosť monitorovania činností až v 14 rôznych športových režimoch, ako sú beh, beh v hale, chôdza, terénny beh, cyklistika, halová cyklistika, eliptický trenažér, lezenie, plávanie v bazéne i v otvorenej vode, triatlon, lyžovanie, tenis a futbal.

Xiaomi Amazfit Stratos 2S Black

Analýza VO2max

Zariadenie Firstbeat vám umožňuje získať prístup ku kardiorespiračným hodnotám VO2max. Táto hodnota popisuje schopnosť tela využívať kyslík k premene živín na energiu. Vďaka tejto funkcii budete mať pod kontrolou údaje o životných funkciách, získate tréningové pokyny priamo na mieru a motiváciu k vykonávaniu tréningov. Stratos 2S sú vyvinuté pre nároky vrcholových športovcov, pre zlepšenie ich výkonu a celkovo lepšie vykonávanie tréningov s podporou troch tréningových nástrojov:

  • efektivita tréningu zdôrazňuje dopad konkrétnych činností na rozvoj aeróbnej kondície
  • doba odpočinku určuje čas vhodný na oddych medzi jednotlivými aktivitami pre zvýšenie efektivity tréningu
  • tréningová záťaž sleduje súhrnné fyziologické dopady všetkých činnosti za posledný týždeň

Xiaomi Amazfit Stratos 2S Black

 

Výdrž batérie 5 dní

Xiaomi Amazfit Stratos 2S vydržia fungovať až 5 dní, čím vás odbremenia od častého nabíjania. Aj v prípade športového režimu s aktivovaným GPS dosiahne výdrž až 35 hodín, čo v konkrétnom príklade predstavuje približne 10 km terénneho behu.

 Xiaomi Amazfit Stratos 2S Black

Pamäť pre hudbu

Vnútorná pamäť 2 GB vám umožňuje uložiť svoju obľúbenú hudbu, ktorú budete s nimi môcť počúvať aj počas cvičenia. Do hodiniek si stačí jednoducho nahrať svoje obľúbené skladby a pomocou Bluetooth prepojiť hodinky so slúchadlami.

Xiaomi Amazfit Stratos 2S Black 

Smart funkcie a aplikácie

Stratos 2S vás upozornia na hovory a správy, ktoré prichádzajú do vášho smartfónu, dokonca majú zabudovaný tichý alarm. Aplikácia Amazfit Watch App 2.0 synchronizuje dáta, kontroluje denné údaje o aktivitách a záznamy z tréningov, upravuje nainštalovaný widget alebo importuje dáta z máp. 

Xiaomi Amazfit Stratos 2S Black

Recenzia

Recenzia k produktu: Xiaomi Amazfit Stratos 2S Black

    Kvalita
    Cena