Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110217234

Značka: XIAOMI


Skladom na predajni  

Ihneď k odberu

Do dvoch pracovných dní

Centrálny sklad
Banská Bystrica, OC Terminal
Bardejov, OC Kaufland
Bardejov, OC Tesco
Brezno, OC Kaufland
Brezno, OC Tesco
Detva
Dolný Kubín
Hlohovec, OC Tesco
Humenné
Kežmarok
Košice
Liptovský Mikuláš
Martin, OC Tulip
Michalovce
Myjava
Námestovo
Nové Mesto nad Váhom
Partizánske, OC Tesco
Pezinok
Piešťany
Poprad, OC Tesco
Považská Bystrica
Prešov, OC Tesco
Púchov
Revúca
Rimavská Sobota
Rožňava
Senica
Snina
Spišská Nová Ves, Letná ul.
Spišská Nová Ves, OC Madaras
Spišská Nová Ves, OC Tesco
Spišská Nová Ves, OC Kaufland
Stará Ľubovňa, OC Kaufland
Šaľa
Trebišov
Trnava
Trnava kiosk
Vranov nad Topľov
Zvolen
Žiar nad Hronom
Žilina

224,17 € bez DPH 269,00 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Xiaomi Mi Robot Vacuum

Už žiadne otravné vysávanie! Prečo strácať čas nezmyselným upratovaním a vysávaním? Robte niečo zábavnejšie a prácu prenechajte strojom. Tento šikovný robotický vysávač Mi Robot Vacuum Cleaner môže začať s vysávaním vášho domu ihneď, ako odídete do práce.

  • Má vysoký sací výkon vďaka kvalitnému japonskému motoru značky NIDEC, ktorý pojme až 0,67m3 vzduchu za minútu s tlakom až 1800Pa.
  • Veľkokapacitná 5200mAh Li-Ion batéria udrží robot v chode až 2,5 hodiny, potom si vysávač sám príde k nabíjacej stanici a po nabití opäť pokračuje tam, kde predtým prestal. Nemusíte sa skutočne o nič starať. Iba vysypete nádržku so smetím.
  • Ako je u Xiaomi dobrým zvykom, všetky nastavenia aj samotný priebeh čistenia môžete sledovať cez mobilnú aplikáciu Mi Home (Android / iOS).

Čítať viac

Detaily

Silný japonský motor NIDEC

Základom každého kvalitného vysávača je poriadny motor. U Mi Vacuum Cleaner bol nasadený výkonný motor japonskej značky NIDEC, ktorý disponuje sacím tlakom až 1800Pa a za minútu pojme 0,67m3 vzduchu. Je tak jedným z najvýkonnejších robotických vysávačov na trhu.
Silný motor príde vhod práve na koberce s dlhším vlasom, alebo pri vysávaní pozdĺž múrov, čo je tradičná slabina ostatných robotických vysávačov. Práve k tomu slúži malá guľatá kefka, ktorá nečistoty a prach vháňa pod vysávač.
V ovládacej aplikácii je možné zvoliť jeden z troch výkonových stupňov. Hlučnosť vysávača pri práci sa pohybuje od 62 do 68dB podľa nastaveného výkonnostného režimu.
Všetky nečistoty sú zachytávané do nádoby s objemom 0,42l a v prípade potreby Vás vysávač upozorní, že je potreba nádobu vyprázdniť.
Prúd vzduchu ďalej pokračuje z nádoby cez veľký HEPA filter, kde sú zachytené aj malé prachové častice a pri vysávaní tak nie sú vypúšťané späť do miestnosti.

Xiaomi Mi robot vacuum

12 senzorov pre dokonalú orientáciu

Mi Vacuum Cleaner je vybavený 12 rôznymi senzormi. Tým najpokročilejším je rozhodne laserový senzor vzdialenosti. Nachádza sa hore v korunke vysávača, ktorá sa otáča o 360 ° a senzor skenuje celé okolie Vašej domácnosti 1800x za sekundu.
Ďalej vo vysávači nájdete ultrasonický radarový senzor, detektor schodov, detektor múrov, detektor plnej nádobky na smeti, detektor kolízie, elektronický kompas, gyroskop, akcelerometer, merač vzdialenosti, merač rýchlosti ventilátora a detektor zdvihnutia ak niekto zdvihne vysávač z podlahy, tak automaticky zastaví svoju činnosť.
Práve na základe informácií z laserového senzora, merača vzdialenosti, akcelerometra a gyroskopu dochádza k výpočtu optimálnej trasy vysávania vo vašej domácnosti prostredníctvom pokročilého SLAM (Simultaneous localization and mapping) algoritmu. K rýchlemu spočítaniu trasy slúžia tri rôzne a výkonné procesory.

Dvojica ultrazvukových senzorov v prove vysielajú a prijímajú signály rýchlosťou 340m / s a ​​zisťujú tak vzdialenosť medzi vysávačom a pevnou prekážkou. Nestane sa tak, že by vysávač narazil napríklad do sklenených dverí.
Štvorica detektorov schodov strážia, aby vysávač nikam nespadol, merač vzdialenosti zase meria, akú vzdialenosť vysávač za svoj život urazí.

Vysávač je vysoký necelých 10cm, vysaje teda s prehľadom aj pod nábytkom.

Xiaomi Mi robot vacuum

5200mAh Li-Ion batéria

Mi Vacuum Cleaner je vyzbrojený veľkokapacitnou Li-Ion batériou s kapacitou 5200mAh. Články pochádzajú od renomovaných firiem LG a Panasonic.
Takáto kapacita potom stačí pri úplnom nabití až na 2,5 hodiny nepretržitého vysávania, čo predstavuje až 250m2 priestoru. Samozrejme vždy záleží na konkrétnych podmienkach a členitosti.
Hladinu nabitia batérie indikuje guľatý rámček okolo tlačidiel vysávača. Keď svieti bielou farbou, zostáva batérie viac ako 50% kapacity, ak svieti oranžovo, je nabitá medzi 20-50%, ak však začne svietiť na červeno, má batéria pod 20% kapacity. To Vás však nemusí trápiť, vysávač automaticky preruší prevádzku, zájde sám na nabíjaciu stanicu a po dobití opäť začne pracovať tam, kde predtým prestal.

Xiaomi Mi robot vacuum

Recenzia

Recenzia k produktu: Xiaomi Mi Robot Vacuum

    Kvalita
    Cena