Fitness náramok XIAOMI MiBand 2

Fitness náramok XIAOMI MiBand 2

Viac pohľadov

SKU: 1110182923

Značka: XIAOMI


Skladom na predajni  

Ihneď k odberu

Do dvoch pracovných dní

Centrálny sklad
Banská Bystrica, OC Terminal
Bánovce nad Bebravou, OC Tesco
Bardejov, OC Kaufland
Bardejov, OC Tesco
Brezno, OC Kaufland
Brezno, OC Tesco
Detva
Dolný Kubín
Dunajská Streda
Hlohovec, OC Tesco
Humenné
Kežmarok
Košice
Liptovský Mikuláš
Martin, OC Tulip
Michalovce
Myjava
Námestovo
Nové Mesto nad Váhom
Partizánske, OC Tesco
Pezinok
Piešťany
Poprad, OC Tesco
Považská Bystrica
Púchov
Revúca
Rimavská Sobota
Rožňava
Ružomberok
Senica
Snina
Spišská Nová Ves, Letná ul.
Spišská Nová Ves, OC Madaras
Spišská Nová Ves, OC Tesco
Spišská Nová Ves, OC Kaufland
Stará Ľubovňa, OC Kaufland
Šaľa
Trebišov
Trnava
Trnava kiosk
Vranov nad Topľov
Zvolen
Žiar nad Hronom
Žilina

16,66 € bez DPH 19,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Produkt v inej farbe:

Xiaomi Miband 2 je vylepšenou verziou predchádzajúceho Xiaomi Miband 1s a disponuje OLED displejom na ktorom možete zobraziť čas a prichádzajúce upozornenia.


Čítať viac

Detaily

Je vybavený sériou čipov a senzorov pre meranie krokov a spálených kalorií. Xiaomi Mi Band je vodotesný a prachu vzdorný, takže nieje potrebné si ho pri styku s vodou odnímať. Zariadenie Xiaomi mi Band meria Váš spánok a je vybavený funkciou budenia. Vďaka jeho fukncií vibrovania Vám už neunikne žiadny hovor. Po chvíli zvonenia Vášho telefónu Vám začne vibrovať aj náramok. Je vybavený OLED displejom, ktorý Vás upozorní na vami zvolené notifikácie vibrovaním a zobrazením notifikácie na displeji. Obrovská výdrž batérie zaisťuje dlhé využívanie bez nutnosti nabíjania ktoré je odporúčané LEN CEZ PC ZARIADENIA . Na jedno nabitie vydrží až 20 dní.

 

 

Viac infa po ruke

Mi Band 2 je osadený OLED displejom, ktorý zobrazuje najdôležitejšie informácie. Jednoducho natočte zápästie pre zobrazenie času a dotknite sa tlačidla pre prezeranie medzi počtom krokov či meraním tepu alebo ostaných funkcií.

Superkrokomer

Vylepšený algoritmus krokomera filtruje zbytočné pohyby. Vďaka tomu je zariadenie pri meraní oveľa presnejšie.

Počíta každý úder srdca

Vstavaný snímač pohybu Mi Band 2 presne vie, kedy začnete trénovať. Pred spustením nemusíte prepínať žiadne špeciálne režimy. Sledujte svoju srdcovú frekvenciu, aby ste si mohli upraviť dĺžku a intenzitu cvičení. Udržujte pokoj a dopracujte sa k svojim fitness cieľom!

Koniec nehybnosti

Ak ste dlho bez pohybu, náramok Vám jemnými vibráciami naznačí, že je čas na prestávku a pohyb.

Treker spánku

Počas spánku náramok rozoznáva či ste v hlbokej alebo plytkej fáze spánku. Po prebudení môžete vďaka asistencii tepového senzora sledovať a analyzovať kvalitu Vášho spánku.

Odomknutie približením

Mi Band 2 nesie jedinečnú identitu. Pokiaľ ste v blízko vášho smartfónu, okamžite sa odomkne bez nutnosti zadávania prístupových kódov či odtlačkov prstov.

Prichádzajúce hovory

Náramok automaticky prijíma upozornenia zo smartfónu aby Vám neušli žiadne hovory či dôležité upozornenia. Najmä pokiaľ nemáte telefón v dosahu ruky.

IP67 certifikácia

Nebojte sa vody! Náramok je odolný voči postriekaniu vodou, potu, kozmetike či prachu.

Dizajn

Lesklý čierny displej je potiahnutý špeciálnou UV vrstvou a je odolný proti poškriabaniu a odtlačkom prstov. Anodizované tlačidlo má tvar a vzor povrchu podobné CD médiu.

Úsporný OLED

Získajte viac informácií pomocou menšieho výkonu na prispôsobenom displeji OLED. Stačí kliknúť na tlačidlo a skontrolovať svoje najnovšie štatistiky.

BL 4.0

Druhá generácia čipovej sady Bluetooth 4.0 s nízkou spotrebou energie poskytuje rýchle a stabilné pripojenie, pričom spotrebováva menej energie. To zaručuje dlhú životnosť batérie a stabilné prenosy dát.

Batéria

Získajte ohromujúcu 20-dňovú výdrž batérie na Mi Band 2. Vysokohustotná lítium-polymérová batéria je malá, ľahká a vydrží mimoriadne dlho.

Prehľad vždy a všade

Zobrazenie dennej, týždennej a mesačnej histórie krokov, spánku a srdcovej frekvencie pomocou jedinej aplikácie. Je to jediné miesto, kde môžete získať okamžité štatistiky a umožňuje vám spravovať alarmy, upozornenia a ďalšie. Aplikácia Mi Fit pre Andoid a Mi Fit pre iOS.

Robert
Kvalita
Cena

super

SW- tenké , spoľahlivé , odolné voči vode a prachu

Recenzia

Recenzia k produktu: Fitness náramok XIAOMI MiBand 2

    Kvalita
    Cena