Xiaomi Ninebot mini - Čierny

Xiaomi Ninebot mini - Čierny

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110238887

Značka: XIAOMI


Skladom na predajni  

Ihneď k odberu

Do dvoch pracovných dní

Centrálny sklad
Banská Bystrica, OC Terminal
Bardejov, OC Kaufland
Bardejov, OC Tesco
Brezno, OC Kaufland
Brezno, OC Tesco
Detva
Dolný Kubín
Hlohovec, OC Tesco
Humenné
Kežmarok
Košice
Liptovský Mikuláš
Martin, OC Tulip
Michalovce
Myjava
Námestovo
Nové Mesto nad Váhom
Partizánske, OC Tesco
Pezinok
Piešťany
Poprad, OC Tesco
Považská Bystrica
Prešov, OC Tesco
Púchov
Revúca
Rimavská Sobota
Rožňava
Senica
Snina
Spišská Nová Ves, Letná ul.
Spišská Nová Ves, OC Madaras
Spišská Nová Ves, OC Tesco
Spišská Nová Ves, OC Kaufland
Stará Ľubovňa, OC Kaufland
Šaľa
Trebišov
Trnava
Trnava kiosk
Vranov nad Topľov
Zvolen
Žiar nad Hronom
Žilina

199,00 €

Special Price 179,99 € 149,99 € bez DPH

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Xiaomi Ninebot Mini Black

Elektrický skúter s minimalistickým geometrickým dizajnom a mechanizmom vyvažovania. Zariadenie sa ľahko pohybuje dopredu len miernym sklonom vášho tela a ponúka až 4-násobnú rýchlosť chôdze. Je poháňaný kombináciou pokročilých algoritmov riadenia, presných senzorov a vysokovýkonných procesorov. Okrem toho je vybavený predným LED svetlom, ktoré je schopné osvetliť priestor do vzdialenosti 5 m a zadným dvojfarebným svetlom. Skúter je možné plne ovládať prostredníctvom bluetooth.

 • Maximálna rýchlosť: 16 km/h,
 • Dojazd: 22 km,
 • Výkon: 700 W,
 • Dĺžka nabíjania: 4 hod. 
 • Maximálna nosnosť: 85 kg,
 • Rozmery: 26 x 59,5 x 54,8 cm,
 • Hmotnosť: 12,8 kg,
 • Farba: Čierna

Čítať viac

Detaily

Každá jazda je novým dobrodružstvom

Život sám je jedno veľké dobrodružstvo a my si ho musíme poriadne vychutnať. Postavte sa na náš Ninebot mini a nechajte sa ohromiť priekopníckou technológiou, ktorá ho poháňa. Vozidlo je vybavené samovyvažovacím mechanizmom a ľahko sa rozbieha jednoduchým ľahkým naklonením tela. Jednoduchšie ovládanie jazdy je umožnené vďaka kombinácii pokročilých ovládacích algoritmov, presných senzorov a vysoko výkonných procesorov. Vydajte sa za novým dobrodružstvom a ujdite až 22 km na jediné nabitie.

Xiaomi Ninebot mini

Staňte sa majstrom za necelé 3 minúty

Náš Ninebot mini je navrhnutý tak jednoducho, aby ste nemuseli tráviť dlhé hodiny nácvikom a mohli začať hneď. Proste sa na neho postavte a počas niekoľkých minút z vás bude profík. Ergonomický dizajn tohto vozidla v sebe zahŕňa veľa precíznych senzorov, ktoré zachytí aj najjemnejšie pohyby, a to až 200krát za sekundu, a postarajú sa tak, aby ste zostali celú dobu v rovnováhe. Inovatívna riadiaca jednotka Leansteer® ovládaná kolenami vám umožní ľahko a presne Ninebot riadiť, takže so stabilitou nebude najmenší problém.

Xiaomi Ninebot mini

4 × rýchlejší ako chôdza - dva vysoko výkonné 700wattové motory

Ninebot mini je možno malý, ale svojím výkonom predčí všetky očakávania. Váži iba 12,8 kg a dokáže ísť až rýchlosťou 16 km / h, čo je 4-násobok rýchlosti bežnej chôdze. Môžete s ním dokonca vyjsť až 15 ° svah a poradí si aj s rozličnými podmienkami na ceste, a to bez toho, aby stratil čokoľvek zo svojej bezpečnosti či stability. Ninebot vás prekvapí svojou stabilitou a výkonom, ktorý je zabezpečovaný dvomi motormi s celkovým výkonom 700 W a okamžitým výkonom až 2000 W. Výkonom sa môže skoro rovnať motorke, ale s oveľa nižšou úrovňou hluku a tiež oveľa jednoduchšie údržbou.

Xiaomi Ninebot mini

Ľahko sa prispôsobí ceste - Ľahko zdolá svah so sklonom až 15 ° aj drobné prekážky

S vozidlom Ninebot mini Vás pri každej ceste čakajú nové dobrodružstvá. Samotný motor by na zabezpečenie celkovej stability a bezpečia nestačil, preto naši inžinieri vymysleli špeciálne navrhnutý algoritmus dynamického výkonu, ktorý automaticky identifikuje podmienky a terén, na ktorom sa pohybujete, a dynamicky potom danej situácii prispôsobí váš okamžitý výkon.

Xiaomi Ninebot mini

Keď sa priblížite k prekážke, výkon sa okamžite zvýši. Tým sa zvýši aj stabilita Ninebot mini, takže môžete cez prekážku bez problémov prejsť. Vozidlo má 9 cm vysoký podvozok a starostlivo skonštruované podložky absorbujúce nárazy, čo výrazne znižuje náhlej otrasy. Ninebot tiež získal certifikát stupňa krytia IP54, čo zaručuje, že na ňom môžete jazdiť aj v daždi.

Kombinuje v sebe bezpečnosť a skvelý vzhľad - automatický systém rozsvietenia farebných LED svetiel

Pre vaše bezpečie sme pridali systém svietenia, ktorý sa skladá z automatických predných svetiel a koncových LED svetiel. Predné svetlá s dosvitom až 5 m vám posvieti na cestu. 2 zadné svetla pri predvolenom nastavení svieti na modro. Pri brzdení sa ale farba zmení na červenú a pri zatáčaní doľava alebo doprava na žltú.

Celý systém svietenia bol navrhnutý pre vašu bezpečnosť, ale je aj nečakane vizuálne pôsobivý. Nastavte si zadné svetlá podľa svojho želania - na výber máte z viac než 16 miliónov farebných odtieňov a kombinácií. Takže si pri jazde na Ninebot mini budete pripadať skoro ako pri vstupe na tanečný parket, hneď pripravení zažiariť.

Xiaomi Ninebot mini

Jazda bez vodiča - vďaka Bluetooth si s ním môžete hrať, akoby sa jednalo o obrie auto na diaľkové ovládanie

Ovládajte Ninebot mini dvoma rôznymi spôsobmi. Postavte sa na neho a rozbehnite sa, alebo ho ovládajte diaľkovo cez Bluetooth na vašom telefóne. Otočte ho o 360 ° a ľahko nastavte rýchlosť i smer pomocou telefónu. Teraz svoj Ninebot mini môžete použiť na darčekové donášce alebo s ním dokonca organizovať preteky s kamarátom, aby sa ukázalo, čí Ninebot vyhrá.

Xiaomi Ninebot mini

Výdrž batérie až na 22 km

Ninebot mini má batériu s neuveriteľnou výdržou až na 22km jazdu. Je vybavený vysoko výkonným lítiovým akumulátorom s kapacitou 18 650 mAh, ktorý priebežne dosahuje výkon až 1200 W, a je teda viac než vhodný pre dlhšie cesty.

Táto predĺžená výdrž nie je zabezpečovaná iba batérií samotnú, ale tiež vďaka šikovnému systému správy jednotky batérií. Ten monitoruje stav nabitia každej batérie v konkrétnom okamihu a ďalej rozkladá záťaž, ak sa niektorá batéria začína vybíjať. Tiež vám automaticky odošle na telefón varovanie, aby ste boli pri každej jazde v bezpečí. Takže s Ninebot mini pôjdete ďalej, dlhšie a bezpečnejšie.

Xiaomi Ninebot mini

Samoučiacou mechanizmus - nechajte sa pohltiť jazdou

Zatiaľ čo vy si zdokonaľujeme svoje vodičské umenie, Ninebot mini sa priebežne učí tiež, aby vám jazdu ešte viac uľahčil. Tento šikovný samoučiacou algoritmus je výsledkom kombinácie znalostí nazhromaždených firmami Ninebot aj Segway za viac ako 10 rokov pôsobenia v odbore. K snímanie pohybu vášho tela vozidlo využíva zabudované senzory, ktoré presne zachytávajú váhu, pohyb, rýchlosť, teplotu a výkon, a tieto informácie potom spracováva v algoritme, ktorý sa vám plne prispôsobí. Jazdite lepšie a bezpečnejšie vďaka spoločníkovi, ktorý vám úplne rozumie.

Xiaomi Ninebot mini

Odomknutie aj ovládanie pomocou vášho telefónu

Ninebot mini možno ľahko ovládať cez Bluetooth z vášho telefónu. Telefón vám neslúži len ako kľúč - akonáhle sa zamknutý Ninebot mini niekto pokúsi ukradnúť, spustí sa alarm vozítka a výstražné upozornenia príde tiež na váš telefón.
Pozrite sa na obrazovke prístrojovej dosky na svoju aktuálnu rýchlosť alebo Ninebot použite ako obrie auto na diaľkové ovládanie. Segway má tiež vstavaný diagnostický mechanizmus, ktorý vás upozorní na akékoľvek nájdené odchýlky a navrhne vhodný spôsob riešenia. Pravidelne vám budú chodiť aktualizácie firmvéru a nastavení si môžete prispôsobiť podľa svojich preferencií.

FUNKCIE APLIKÁCIE

 • Alarm proti krádeži
 • Prístrojová doska
 • Analýza stavu prístroja
 • Nastavenie prispôsobené zákazníkovi
 • aktualizácia firmvéru
 • Príručka pre nových používateľov

Ľahký a kompaktný - váži len 12,8 kg a ľahko sa vám zmestí do kufra auta

Keď sme Ninebot mini navrhovali, chceli sme sa uistiť, že bude prenosný a skladný, aby sa vám ako ľahko niesol, tak aj bez ťažkostí vošiel do auta. Zároveň bolo potrebné, aby bol ultra ľahký a odolný. Naši inžinieri teda skúmali možnosti použitia materiálov používaných v leteckom priemysle a našli ideálne riešenie - rám skonštruovaný zo zliatiny horčíka. Práve vďaka nemu je Ninebot mini tak robustný a odolný, hoci váži iba 12,8 kg. Jeho dizajn je starostlivo premyslený do posledného detailu - riadiaca jednotka, ktorou sa so Ninebot mini ovláda, vám tiež poslúži ako pohodlné držadlo pri jeho prenášanie. Takže máte ďalšie zámienku, prečo si ho vziať so sebou na víkend alebo si ho uložiť do auta, aby ste ho mali vždy po ruke.

Xiaomi Ninebot mini

Protišmykové pneumatiky, ráfiky zo zliatiny horčíka

Pre bezpečie a pohodlie našich užívateľov sú kvalitné pneumatiky a ráfiky zásadné. Naši inžinieri použili 10,5 "kolesá s dušovými pneumatikami plnenými vzduchom zaisťujúcimi prvotriednu odolnosť voči nárazom. Tieto pneumatiky majú tiež špeciálne navrhnutý vzorku, ktorý pri jazde skvele vyrovnáva nárazy a pohlcuje otrasy. V porovnaní s jazdou na typicky používaných 6" alebo 8 "kolesách je tak jazda oveľa hladšie s viditeľne lepšími tlmiacimi účinky.

Xiaomi Ninebot mini

Rám vyrobený zo zlúčeniny používané v leteckom priemysle

Ninebot mini je vyrobený zo zliatiny horčíka bežne používané v letectve, pretože je ultra ľahká a veľmi odolná. Samotný rám z horčíkovej zliatiny váži len 0,6 kg, skvele pohlcuje nárazy, je pružný, výborne rozkladá teplo a zvládne odolať ešte vyšším záťažiam než zliatiny hliníkové. Rám je tiež natretý ochrannou vrstvou, ktorá je odolná voči korózii, a bez problémov tak prežije akúkoľvek cestu, na ktorú sa vyberiete.

Xiaomi Ninebot mini

15 typov bezpečnostných prvkov

Pri výrobe Ninebot mini nám vždy ležalo na srdci bezpečie našich užívateľov. Pri výrobe sme spojili viac ako 16 rokov skúseností firiem Ninebot aj Segway a viac ako 400 patentovaných technológií, aby naše prvky zabezpečenia predčili všetky ostatné. Aby sme mohli zaručiť jeho výkonnosť a nadštandardné odolnosť, bol tiež Ninebot mini dôkladne preverený pri viac ako 50 testoch spoľahlivosti, kde dosiahol až armádnych štandardov. Samozrejme ale, hoci sme na našej strane urobili všetko, čo sme urobiť mohli, pre Vaše bezpečie ste najzásadnejšie práve Vy - len vy sa môžete rozhodnúť, ako sa pri riadení zachováte a či sa budete bezpečne držať na správnej strane cesty.

Xiaomi Ninebot mini

Recenzia

Recenzia k produktu: Xiaomi Ninebot mini - Čierny

  Kvalita
  Cena