Xiaomi Toy Train Set

Xiaomi Toy Train Set

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110238836

Značka: XIAOMI


Dostupnosť: Nie je na sklade


54,92 € bez DPH 65,90 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Xiaomi Toy Train Set

Xiaomi vlaková súprava poteší všetkých nadšencov drevených stavebníc a vláčikov. Xiaomi drevená súprava prichádza s veľmi jednoduchým dizajnom a farebným prevedením lákavým pre deti. Stavebnica napomáha aj pri vývoji motorických a kreatívnych zručností, keďže funkčný model je nutné zostaviť svojpomocne. Samotná trať môže byť usporiadaná v rôznych štýloch pre vytvorenie viacerých scenérii. 


Čítať viac

Detaily

Rozvoj kreativity, myslenia a motoriky

Drevená vlaková súprava nie je len obyčajnou hračkou. Napomáha pri rozvoji myslenia a zručností dieťaťa. Vďaka 63 dielom danej sady si vie vytvoriť rôzne kombinácie tratí, čím nepochybne rozvíja aj svoju kreativitu a predstavivosť. Dieťa sa tak dokáže hravo učiť až ôsmim kľúčovým zručnostiam, medzi ktoré patrí aj koordinácia ruka-oko, priestorová predstavivosť alebo komunikačné zručnosti.

Okrem toho, tento produkt je dodávaný s kontajnerom pre uloženie celej súpravy, čím sa dieťa učí aj poriadkumilovnosti. Nádoba je vyrobená z ekologicky nezávadného materiálu PP vyrobeného na Taiwane, má vysokú pevnosť a tepelnú odolnosť. S kapacitou 18 litrov, môžu deti ľahko ukladať predmety a rozvíjať ich povedomie a schopnosť upratovať si vlastné hračky.

Xiaomi Toy Train Set

Magnetické spoje

Sada využíva magnetické spájanie jednotlivých vlakových súprav, čo je pre dieťa pohodlné a jednoduché. Lokomotíva a vagón môžu byť spojené magnetom a dieťa si môže rýchlo vytvoriť vlastný malý vlak.

Xiaomi Toy Train Set

Eko materiály

Vláčiky s traťou sú vyrobené z bukového a ABS dreva, ktoré sú veľmi šetrné k prostrediu a zároveň sú trvácne. Hračka je pokrytá ekologickými a bezpečnými sýtymi farbami. Nemá dráždivý zápach, nie je škodlivá pre zdravie a nepredstavuje nebezpečenstvo po kontakte s potom alebo v prípade hryzenia dieťaťa.

Celkový dizajn je pre detského používateľa lákavý a hravý. Forma je vyrobená s presnosťou 0,01 mm, čo súprave dáva neuveriteľne hladký efekt. Na ochranu jemných rúk dieťaťa sme okrem presného strojového brúsenia použili aj ručné brúsenie.

Xiaomi Toy Train Set

Parametre a špecifikácia:

  • Batérie: typ 1,5V AA
  • Počet dielov: 63 kusov
  • Rozmery balenia: 422 × 303 × 238 mm
  • Váha: 3,5 kg
  • Materiál spracovania: bukové drevo, ABS

Ďalšie informácie: certifikovaný produkt, spĺňa základné bezpečnostné normy a podmienky, určené pre deti od 3 rokov, v balení sa nenachádzajú batérie

 

Recenzia

Recenzia k produktu: Xiaomi Toy Train Set

    Kvalita
    Cena