AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Novoročné predsavzatie - Budem viac cestovať...ale len s vychytávkami zo Smartshopu

Dali ste si do nového roka nejaké predsavzatia? Začať cvičiť, učiť sa cudzie jazyky a možno viac cestovať. Ak sme správne trafili poslednú možnosť, máme pre vás pár tipov na gadgety, ktoré sa vám určite budú hodiť.

Mobil je samozrejmosť, pri tom sa ani zastavovať nemusíme, ale ak cestujete mimo EÚ, môžete mať problém s nabíjaním so svojím klasickým sieťovým adaptérom. Vo Veľkej Británii, USA, atď. budete potrebovať Tactical PTP Travel adaptér, na ktorom sa nachádzajú všetky tri varianty koncoviek. Čo sa týka vstupu, nájdete tu USB-A a takisto aj rýchle USB-C.

A mobil samozrejme nie je to jediné, čo si na cestách potrebujeme nabíjať, často je to ešte fotoaparát, powerbanka, poprípade ak cestujete viacerí, no zásuviek je na ubytovaní málo, odporúčame sieťové nabíjačky s viacerými vstupmi pre nabíjanie niekoľkých zariadení naraz.
BASEUS CCXJ-E01 je kompaktný adaptér s rýchlym 30W nabíjaním a dvomi USB-A a jedným USB-C vstupom. Nabíjať tri zariadenia naraz ušetrí kopec času.

Môže sa ale stať, že sa vám zariadenie vybije v najnevhodnejšiu chvíľu počas potuliek po vonku, a to píšeme z vlastnej skúsenosti, takže do batohu si pribaľte aj powerbanku.
Za nás skvelá voľba hlavne pre majiteľov Apple watch - Forcell F-Energy F10k1. Powerbanka s kapacitou 10 tisíc mAh a o.i. aj možnosťou bezdrôtového nabíjania Apple hodiniek. Nesmú chýbať USB-A a USB-C porty. No a k nej môžete pribaliť aj kábel navyše, konkrétne Apple Swissten 2v1, takisto na nabíjanie Apple Watch, ale aj s klasickým lighting konektorom.

A aká by to bola cesta okolo sveta bez parádnych selfiečiek. Čím ďalej máte fotoaparát od seba, tým viac bude vidieť v zábere. Ugreen BT Selfie Stick sa dá vysunúť až 1,6 m a viete ju rozložiť na tripod a odfotiť sa z väčšej diaľky pomocou BT ovládača. Tá vám v batohu nesmie chýbať.

Mimochodom, výber dobrého cestovného batohu je tiež dôležitý. Aby ste ho mohli použiť ako príručnú batožinu, musí spĺňať určité rozmery. S 20 litrovým Canyon CSZ-03 tak máte o starosť menej, je šitý priamo na túto úlohu a zmestí sa do neho až 15.6´ palcový notebook.

A ešte jeden tip na záver, no asi ten najdôležitejší. Keďže batoh mávame počas cestovania plný dôležitých a často aj drahých vecí, nezabudnite do neho umiestniť Apple AirTag.
Maličká vychytávka, vďaka ktorej budete mať svoju batožinu vždy pod kontrolou a budete tak v prípade straty alebo krádeže vedieť, kde sa nachádza.

Teraz ste už vybavení dostatočne, prajeme veľa zážitkov!

 

Vypracovala Alenka, Smartshop Žiar nad Hronom

 

 

Okomentovať