AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Top-tech na Leto-2017

Leto 2017 je tu! Tieto 3 vychytávky ti nesmú chýbať

Leto sa blíži a existujú určité špeciality, ktoré by vo vašom letnom ťažení za zábavou a relaxom nemali chýbať. Festivaly, dovolenky, cestovanie alebo oddych doma pri bazéne. S týmito vecičkami si spríjemníš a zároveň aj uľahčíš deň. Čo byvo vašej letnej výbave na rok 2017 naozaj nemalo chýbať?

Powerbank – energia do vrecka

Bez tohto kúsku energie ani na krok. Niekedy je naozaj ťažké udržať váš smartfón „pri živote“ a mať po ruke powerbank je ako mať pri sebe kufrík prvej pomoci. Nie vždy je totiž k dispozícii elektrická sieť a zástrčka. Mať tak po ruke toto malé „čudo“ je naozaj na nezaplatenie. Dobije šťavu vášmu mobilu a zároveň powerbank so sebou môžete nosiť vo vrecku. Určite teda cez leto nezabudnite na túto šikovnú a praktickú vecičku.

 Go Pro – akčná kamera

Či piesok, prach či voda, Go Pro musí byť tvoja! Bez akčnej kamery, ktorá zachytí vaše životné momenty do detailu by ste určite nemali nikam chodiť. Zvečnený zážitok v HD kvalite, s ktorým sa pochválite kamarátom je naozaj skvelá voľba. Výbava pre každého dobrodruha, ktorá určite vylepší tvoj obraz a zachytí ho v jedinečnej kvalite. Natáčať môžeš vo výškach či v hlbinách mora. Stačí si vhodne vybrať, riadne pripevniť k odevu a akčné leto sa môže začať.

Smartwatch – inteligentná „hračka“

Netreba nič držať, hľadať, jednoducho inteligentné hodinky máte po ruke. Jeden z najnovších trendov, ktoré naberajú na popularite. Verte, že časom sa stanú nielen módnym doplnkom, ale aj šikovným pomocníkom pre organizáciu a praktické fungovanie nejedného človeka. Prijímanie hovorov, písanie SMS, WIFI, hodiny alebo navigácia. To všetko skrýva malý „inteligent“ po vašej pravici. Odolný voči vetru či dažďu. S týmto múdrym zázrakom zažijete takisto kopec srandy, prehráte si obľúbenú hudbu alebo si prečítate správy na internete. Takisto ich môžete využiť ako letného asistenta pri športových aktivitách (srdcový tep, kalórie, vzdialenosť).

Okomentovať