AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

TV boxy - pre tvoj lepší zážitok zo sledovania

Súčasná situácia, ktorá nás drží viac menej iba doma, sa asi tak rýchlo neskončí. Čas strávený pozeraním "telky" sa rapídne zvýšil, no a ak vás už omrzeli tie isté programy dookola, vyskúšajte ďalšiu vychytávku do smart domácnosti.xiaomi_mi_tv_box_s_2

Xiaomi Mi TV Box S

Xiaomi Mi TV Box S je už podľa názvu šikovná krabička, ktorú cez HDMI prepojíte na svoj televízor a tak z neho môžete spraviť smart tv. Do boxu si stačí nainštalovať obľúbené aplikácie, ako napr. Netflix, Spotify, Youtube a pod. vďaka tomu, že box funguje na systéme android a samotné vysielanie sa potom prenáša pomocou domácej siete Wifi. Zjednodušene povedané, to čo sledujete možno trošku nepohodlne na svojom mobile alebo notebooku, môžete takto rozšíriť do pohodlia obývačky pre všetkých členov rodiny. V balení sa nachádza samotný Xiaomi Mi TV Box S, HDMI kábel a úplne jednoduché diaľkové ovládanie.
xiaomi_mi_tv_box_s_4
Ak už nejaké smart vychytávky doma máte, tak vás možno poteší, že sa dá spárovať aj s Google Assistant. Podporované je aj prehrávanie videí v 4K.
Ak chcete teda zo svojej starej televízie urobiť smart tv, toto je najvhodnejšie riešenie. A čo je lepšie, ako pustiť si teraz doma s rodinou akýkoľvek program chcete, bez reklám a kedy chcete?
Okomentovať