AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Vychytávky pre budúcich influencerov

Trendom súčasnej generácie sú sociálne siete ako Tik-Tok, Instagram a Youtube. Tvoriť svoj obsah v podobe krátkych videí alebo vlogov už nebude žiadna veda. Na začiatok stačí dobrý mobil s kvalitným fotoaparátom a nové mobily z výkupu z našej ponuky vám ani nezaťažia peňaženku.

Skvelou voľbou je napr. Samsung S21 FE s veľmi slušnou stabilizáciou videa.

 

Ak sa rozhodnete zamerať na cestovateľské vlogy, neodmysliteľnou pomôckou bude selfie tyč so statívom Huawei BT AF 15PRO.  Je to ľahká, spratná a vďaka protišmykovému materiálu na nožičkách veľmi stabilná vychytávka.  Aby ste boli pripravení zachytiť každý zaujímavý moment, nemôžete ostať s vybitým mobilom. Externú nabíjačku – powerbanku, teda musíte mať vždy pri sebe. Čím vyššia kapacita, tým dlhšie viete byť bez elektriky, resp. tým viac zariadení sa z nej dá nabiť. Škála tém, o ktorých sa dá točiť na sociálne siete, je v dnešnej dobe nekonečná.

Ďalšou populárnou témou sú beauty videá. Aby vynikol každý detail dokonalého make-upu, zadovážte si tzv. prstencovú lampu. Ide o držiak na mobil, statív, s okrúhlym svetlom, na ktorom sa dá nastavovať intenzita a teplota svetla. Nastaviteľný je až do výšky 1,6 m. Odporúčame aj mini verziu prstencovej lampy, ktorá sa dá jednoducho namontovať na mobilný telefón a tak môžete točiť kdekoľvek a kedykoľvek s istotou, že budete mať dobré svetlo.

Pre milovníkov extrémnejších športov bude namiesto mobilu vhodnejšia akčná kamera Gopro.

Jej najnovšie verzie sú už tvorené priamo pre vlogerov. Vďaka širokému sortimentu nástavcov z vás bude od začiatku profesionálny influencer!

Nespočetné množstvo videí je potrebné priebežne zálohovať. Nie je nič horšie, ako prísť o natočený materiál. Externé diskypamäťové karty s vyššou kapacitou a rýchlym zápisom by teda mali byť samozrejmosťou vo výbave.

To najdôležitejšie nakoniec. Bez čoho by sa žiadny vloger neobišiel? No predsa bez internetu. Najlepšou voľbou od mobilného operátora 4KA je paušál bez viazanosti Sloboda Nekonečno+, resp. Sloboda DÁTA. S nimi budete online bez obmedzení.

Okomentovať