AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Zabudnite na aliexpres. Je tu Digitall.sk

Nie je žiadnou novinkou, že rôzne zahraničné weby sú prvou voľbou mnohých vlastníkov mobilov pokiaľ ide o púzdra, kryty a obaly. Za pár eur si takto dokážete zadovážiť, čo potrebujete. Samozrejme, ak máte základné znalosti angličtiny, schopnosť pohybovať sa v online svete a značnú dávku trpezlivosti.

Niektorí z nás sú ochotní čakať aj viac ako 3 týždne na kryt, alebo ochranné sklo, iba kvôli tomu, aby ušetrili nejaké to €uro. Navyše, nie vždy nám potom púzdro na mobil sadne, alebo vyzerá inak, ako sme očakávali. Prípadne vôbec nedorazí. Napokon ste takto dotlačený k vytváraniu novej objednávky a celý proces začína odznova…

Obchodná sieť Digitall.sk prichádza s riešením. Púzdra a kryty na mobily tu môžete nakúpiť doslova za pár eur. Ceny za jednoduchšie modely začínajú na úrovni už od 1€. Po celom Slovensku nájdete viac ako 40 odberných miest, na ktorých si môžete svoju objednávku vyzdvihnúť.

Priamo na predajni si potom svoj nový kúsok môžete skúsiť, obzrieť a zhodnotiť, či vám vyhovuje. Väčšina objednávok je vybavená do dvoch pracovných dní. Preto nemusíte niekoľko týždňov zaobchádzať s mobilom ako v "bielych rukavičkách" a odratávať dni so strachom, že telefón poškodíte, kým obal alebo ochranné sklo dorazí.

 

Vyberte si zo širokej ponuky puzdier pre váš mobilný telefón.

Smart Filter

 

 

 

Okomentovať