AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Ženy a smart produkty = dokonalí parťáci pre domácnosť

Deň, keď je obletované nežnejšie pohlavie, siaha už do začiatku 20. storočia, kedy sa Američanky usilovali štrajkom dosiahnuť vyššie platy, kratší pracovný čas aj hlasovacie právo. Ako pamiatku na toto historicky významné obdobie OSN oficiálne stanovila 8. marec.
Vo svete má dnes už rôzne podoby osláv, od darovania kvetov, cez poldňové voľno v práci až po čisto ženské spoločenské akcie.
U nás je zachované klasické dávanie darčekov v rôznej podobe ako pri väčšine sviatkov. Či sa tento deň ženám spestrí ešte niečím špeciálnym, je už na kreativite jej okolia, s čím dokážu pomôcť aj produkty ponúkané v smartshope.
V chorobe, zaneprázdnenosti aj zlej nálade majú ženy vrodené udržiavať okolo seba poriadok a systém, obzvlášť v čase očakávanej návštevy. Kým sa im nachystá chutné pohostenie, robotický vysávač sa môže pustiť do upratovania. Gazdinke stačí mať pri sebe v ktorejkoľvek časti domu iba telefón, ktorým dá robotickému pomocníkovi pokyny prostredníctvom aplikácie. Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 najskôr dôkladne povysáva, neskôr po sebe podlahy aj vyumýva.
Ak sa už po domácnosti tento nový člen rodiny premáva, a sú naň všetci zvyknutí, prečo v podobe darčeka neinvestovať do ešte väčšieho smart komfortu? Vyšší výkon a stále menej práce s upratovaním podláh v podobe Roborock S7 MaxV so sonickým mopovaním.
Kým parťák na upratovanie už sám vie, čo má robiť, žiadnej žene neuniknú špinavé okná. S nastupujúcou peľovou sezónou sa určite zíde ďalší robot, ktorý zdĺhavé umývanie pomôže vyriešiť. Tellur WiFi Robot Window Cleaner sa spustí a nastaví priloženým ovládačom alebo aplikáciou, čím je znova možné vykonávať inú činnosť popri dirigovaní robotického čističa. Nie je potrebné zdržiavanie sa kontrolou vykonanej roboty, nakoľko si robot sám naprogramuje optimálnu dráhu čistenia, s použitím spreja a špeciálnej tkaniny, ktoré spoločne zabezpečia perfektné vyčistenie bez šmúh.
Počas odstránenia drobných nečistôt v obývačke a aute pomocou mini vysávača od Xiaomi sa na diaľku môže zatiaľ aplikáciou aktivovať smart mixér Xiaomi Smart Mixer v kuchyni.

Po celodennom pobyte v práci, staraní sa o domácnosť, deti a prípadných hostí je načase venovať sa už len sebe. Darčeky vo forme domáceho Spa budú výstižnou formou poďakovania a oslavy medzinárodného dňa žien.
Neexistuje žena, ktorá by netúžila po ukážkových a zdravých vlasoch, k čomu mnohokrát prispieva aj záverečná starostlivosť. Aj na to Xiaomi myslí, a prichádza so sušičom Mi Ionic H300. Po korune krásy výrobca prechádza k šetrnej kefke na čistenie pleti Xiaomi inFace Facial Device a liftingovému prístroju Xiaomi inFace Radio Frequency Beauty pre udržanie pružnej a mladej pleti.
Používanie fénu aj čistenie pleti je potrebné mať pod dohľadom, z čoho vychádza perfektný námet na darček - zrkadlo. Vreckové, zväčšovacie aj podsvietené - každá žena si nájde to svoje.

Už si len zapnúť obľúbenú hudbu, urobiť atmosféru pomocou LED pásikov a vonného difuzéra a užívať si zaslúžený relax na dobitie energie pre ďalší deň.
Mamičky sa nemusia obávať - aj počas relaxu môžu strážiť svoje ratolesti, a to prostredníctvom detských pestúnok.

Žiadny smart pomocník do domácnosti nenahradí ľudskú spoločnosť, no môže pomôcť ušetriť čas, ktorý si navzájom venujeme. Spoločné chvíle zveční znova Xiaomi svojou tlačiarňou, ktorá hneď vydáva krásne farebné fotografie.
Mini darčeky puto upevnia a vykúzlia úsmev, aktuálne aj ženám, ktoré 8.3. určite poteší niečo z vybranej ponuky.

 

Vypracovala Veronika, Smartshop

Okomentovať