AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Powerbank, extra externá energia

Power bank

Pravdepodobne ste už začuli slovné spojenie power banka, i cez to však mnohí ľudia stále nevedia, o čo vlastne ide. Tým, ktorí ako tak ovládajú anglický jazyk je hneď jasné, že pôjde o zariadenie na úschovu energie. Do slovenčiny to tak môžeme preložiť ako externá nabíjačka.
Power banky majú veľmi praktické využitie a skrývajú v sebe niekoľko výhod, ktoré keď spoznáte, tak si externú nabíjačku zaobstaráte aj vy.

Bez zdroja energie? Už nikdy.

Určite sa vám už stalo, že ste išli niekam na výlet, do prírody, proste na nejaké miesto bez zdroja elektrickej energie a zrazu ste zistili, že vaša baterka na mobile je takmer vybitá. Samozrejme, že sa dá prežiť aj bez elektronických zariadení, no ak chceme napríklad urobiť z výletu pekné fotky a podeliť sa o ne s priateľmi, tak by bolo fajn mať mobil úplne nabitý. Pokiaľ však máte externú nabíjačku, tak o vybitú baterku sa nemusíte strachovať. Vytiahnete power banku a mobil jednoducho dobyjete kdekoľvek a kedykoľvek to potrebujete.

Ďalšou výhodou externých nabíjačiek je to, že môžete nabíjať niekoľko elektronických zariadení naraz. To všetko však závisí od kapacity a počtu výstupov power banky, no dnes sa mnoho externých nabíjačiek vyrába s viacerými výstupmi. Vy si tak môžete nabíjať mobil, mp3 prehrávač a tablet zároveň.

Malé aj veľké, výber je na tebe

Power banky sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, no pokiaľ nepotrebujete priam veľko kapacitné power banky, tak ich bez problémov schováte aj do vrecka a vďaka nie veľkým rozmerom a nízkej hmotnosti ani nebudete vedieť, že ich tam máte.

Powerbank

Na trhu si môžete vybrať externé nabíjačky podľa rôznych kritérií. Medzi najhlavnejšie však určite patria kapacita, rýchlosť nabíjania, či počet výstupov.

Stačí si tak len vybrať tú správnu power banku pre vás a vybitá batéria vás už viac nemusí trápiť. S externou nabíjačkou máte zdroj energie vždy zo sebou.

 

Komentáre k článku “Powerbank, extra externá energia”

  • Marek

    Som človek ktorý si počas leta potrpí na poriadnu turistiku a keďže som zároveň milovník smartfónov ,tak ho využívam aj v prírode.Používam aplikácie, ktoré dávajú mojej baterke poriadne zabrať.Preto som hľadal spoľahlivé riešenie a aj som ho našiel. V predajni Digitall Žilina som si zakúpil powerbanku so slnečným kolektorom z kapacitou 20 000 mAh ,ktorá mi nabije môj mobil 5 krát.Od tej doby mám vždy mobil po ruke ,keď ho potrebujem, či už na fotografovanie alebo využitie GPS aplikácií.

Okomentovať