AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Prečo používať Fitness náramok

Prečo používať Fitness náramok?

S novým rokom prichádzajú aj nové ciele. A keď ste si aj vy predsavzali napríklad žiť zdravšie, byť fit, viac sa hýbať a byť aktívnejším, tak sa vám jednoznačne musí vo výbave nachádzať aj najnovší trend - fitness náramok.

 

Čo je vlastne fitness náramok? Je to zariadenie, ktoré efektívne meria vašu aktivitu všetkého druhu. Či už bežíte ráno do práce, potom sedíte v kancelárii za stolom, po práci si idete zacvičiť do fitnes centra alebo si zaplávať, a v noci spíte, toto Smart zariadenie vám neustále monitoruje vašu fyzickú aktivitu a zaznamenáva ju.

Tieto náramky sú spárované s mobilným telefónom pomocou bluetooth, v ktorom máte príslušnú aplikáciu. V tejto aplikácii si dokážete kedykoľvek pozrieť svoj športový progres a informovať sa o tom aký máte srdcový tep, koľko krokov ste cez deň urobili, čo je dobrý orientačný ukazovateľ vašej každodennej elementárnej aktivity. A nie len to. Fitness náramok monitoruje aj vaše srdce, sleduje spánkovú aktivitu a keďže je zosynchronizovaný s vaším telefónom, vibrovaním vás vie upozorniť na prichádzajúci hovor, či SMS správu alebo vás budík ráno zobudí vibrovaním na vašom zápästí.

Nečudo, že sa z fitness náramkov stáva mainstream. Na trhu je na výber množstvo rôznych dizajnov, aby sa hodili priamo k vašej osobnosti alebo profesii. S displejom alebo bez, veľké, či nenápadné, farebné alebo základné čierne.

Vďaka tomu, že sú fitness náramky vodeodolné, nemusíte si ich nikdy dávať dole z ruky a tak získate komplexný prehľad o svojom fyzickom stave. Sú ideálnym pomocníkom keď si idete napríklad zabehať alebo zaplávať a nemôžete mať svoj telefón so sebou. Veď ani nemusíte. Vašu športovú aktivitu totiž meria náramok na vašom zápästí, a nie aplikácia. Akonáhle sa znova vaše smart zariadenie spáruje cez bluetooth s vaším smartfónom, objavia sa všetky zaznamenané informácie z náramku.

S fitness náramkom si so sebou nenosíte len monitor Vašich aktivít, ale aj užitočného motivátora, ktorý vás vie efektne nabudiť k ďalším pohybovým, športovým aktivitám. Vie vás informovať, že ste v daný deň ešte nesplnili normu 10 000 krokov, alebo vás práve naopak informuje, že ste dosiahli svoj cieľ.

Ak chcete dosahovať lepšie športové výkony, byť fit, kontrolovať si svoje zdravie a mať prehľad nad svojím telom a jeho výkonom, určite siahnite po tomto osobnom trénerovi okolo vášho zápästia. Fitness náramok je vhodný pre každého bez výnimky. Zažite pocit radosti z toho, že už konečne budete vedieť koľko ste preplávali km, či ste svoj deň využili fyzicky naplno, či váš spánok bol kvalitný....

Zabezpečte si účinnú kontrolu, motivátora, trénera a analytika v jednom. Zjednodušte si život, zlepšite si život jedným z ponúkaných fitness náramkov.

Autor: A.Poľašková

Okomentovať