AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Maj svoju váhu pod kontrolou s inteligentnou váhou.

Fitness centrá sú zatvorené do odvolania, no napriek tomu by sme sa aj naďalej mali držať hesla "V zdravom tele, zdravý duch". Pohyb na čerstvom vzduchu alebo cvičenie doma je výbornou prevenciou. Aby ste si udržali motiváciu, môžete sledovať svoje výsledky a tak vidieť, ako napredujete. Ideálne k tomu sú inteligentné váhy. Vybrať si môžete podľa vašej náročnosti. Medzi ti najbobľúbenejšie patria váhy Xiaomi a Huawei. Pozrieme sa teda na nich bližšie.

Smart váha Xiaomi Mi Smart Scale 2

Z tých základných odporúčame Mi Smart Scale 2 od obľúbenej značky Xiaomi. Okrem telesnej hmotnosti môžete sledovať aj svoje BMI a stav tela. Vyzerá elegantne a minimalisticky - je v bielom prevedení, ako je už pri tejto značke zvykom. Skvele čitateľný LED displej a pevná konštrukcia sú samozrejmosťou. Údaje z váhy si môžete ukladať v mobile pomocou aplikácie Mi Fit. Váha poslúži celej rodine, môžete si do nej uložiť až 16 profilov.
xiaomi-mi-smart-scale-2

Smart váha Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Ešte viac meraní vám poskytne Mi Body Composition Scale 2. S ňou môžete namerať s veľkou presnosťou okrem iného aj množstvo tuku, svalov, objem vody, atď. Niekoho možno zaujme aj meranie telesnej rovnováhy. Maximálna nosnosť je až do 150 kg.
xiaomi-mi-body-composition-scale-2

Smart váha Huawei AH100

Značka Huawei takisto nezaostáva a ich inteligentná váha AH100 poskytuje pohodlné používanie a ukladanie údajov vďaka prepojeniu s mobilnou aplikáciou cez Bluetooth. Až 10 profilov si môže merať až 9 rôznych údajov o svojom organizme. Biely povrch z tvrdeného skla bude vyzerať vo vašej domácnosti skvele.inteligentna-vaha-huawei-ah100
Nech už si vyberiete ktorúkoľvek z týchto váh, pevne veríme, že vám poslúžia nielen počas tejto situácie, ale ostanete pri športe a zdravej strave, ktorú môžte dopestovať aj so svojej smart záhradke.
Okomentovať